Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol lehet ismerkedni normális, sikeres férfiakkal?

Figyelt kérdés
Heteróknak ott van az elittárs. De a melegeknek? Ne értsetek félre, nem nézek le senkit, csak kíváncsi vagyok. Ha egy meleg pasi heterónak néz ki, kizárt, hogy kikezdenének vele. Kicsit konkretizálom a kérdést. Olvastam olyanokat, hogy meleg párok (nem partner, hanem monogám párok) és komoly szakmájuk van pl orvos, ügyvéd, tanár, mérnök stb. Heteróknál oké, egyetemen vagy munkahelyen, esetleg szakmai gyakorlat alatt megismerkednek, összejönnek (ha ugyanaz a szakma). De melegeknél? A meleg társkeresőkön (planetromeo, grindr, gay.hu, pridekozosseg.hu) csak szexet keresnek. Hol lehet olyan komoly, értelmiségi meleg férfiakkal ismerkedni, akik mondjuk nincsenek fent ilyen oldalakon? Élőben sokkal nehezebb, mint a heteróknál, mert ha pl egy rezidens orvos elhív randira egy másikat, és melléfog, simán kiutálhatják az osztályról vagy aláássa a pasi a kezdődő karrierjét.

2016. febr. 15. 15:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
29%

Nyunyó vagyok aki "aki minden este mással d_g" és mégis 1 éven belül diplomás mérnök leszek.

Ezt kapd el ne a náthát.

2016. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
BME-n végzett mérnök vagyok. Írj, ha gondolod :)
2016. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Úgy látom, még mindig nem világos. Igen, vannak "nyunyó" mérnökök, orvosok, ügyvédek, akik minden este mással d_gnak, és vannak szakmunkások vagy még szakmával sem rendelkezők, akik hűségesek a párjukhoz és szeretik. Tapasztalatból írtam, hogy általában a végzettség nélküli, alkalmi munkákból tengődő emberek keresnek planetromeo és társain szexkalandokat olyan szöveggel, hogy „szia lene kedved r*b*ncom leni?". Szó szerint. Persze, vannak, akik nem engedhetik meg a továbbtanulást, de értelmesek. Sőt, igazatok van. Nem is diplomást keresek, hanem megfelelő értelmi és érzelmi ingelligenciával rendelkező embert, de ők nem regisztrálnak általában ilyen oldalakra, hanem bujkálnak.
2016. febr. 16. 21:44
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van igazság abban amit írsz, tényleg nem egyszerű találni olyat aki értelmes és komoly gondolkodású (és emellett azért még nem is néz ki rosszul). Élőben szinte esélytelen, társkeresőn meg elég nehéz normális srácokra akadni (bár azért talán nem lehetetlen).

Mondjuk azért hozzátenném, hogy manapság már az hogy valaki diplomás, messze nem jelenti hogy "értelmiségi" is, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. A szakmájához talán valamennyire ért (jobb esetben), de azonkívül semmi, általános műveltség nulla, egy könyvet nem olvasott el életében, totál tájékozatlan, de emellett beképzelt és bunkó, stb. Mondjuk a nem diplomások között még rosszabb, ez kétségtelen, de önmagában az egyetemi végzettség nem jelent már olyan pluszt, mint régebben. Persze ez csak az én véleményem :)

26/F

2016. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Elég érdekes,amit írok,de engem valahol taszítanak ezek az emberek.

Egyszerűen nincs hozzájuk elég önbizalmam,és baromi nehéz megfelelni ilyen embereknek.

Egyszerűen taszítanak a törtető,túlzottan ambíciózus emberek.

Nagyon elvannak foglalva magukkal és hivatásukkal.


Számomra az emberség sokkal fontosabb!

Az,hogy kellő empátiával és értelemmel rendelkezzen az illető.De mellette legyen humoros,és bolond,ne legyen túl komoly és komor.


Nem mondom,felnézek az ilyen emberekre,akiknek vannak céljaik,és nagy dolgokat akarnak elérni az életben,de tárnak nem kellenének,mert túlzottan elvannak foglalva önmagukkal,és gyakran hatalmas egójuk van.


Bár magamat nem tartom ostobának és műveletlennek sem,diplomás is vagyok,de számomra sokkal fontosabb a személyiség,mint a hivatás.


Sokkal jobban vonzanak az olyan emberek,akik mernek önmaguk lenni,szabadok.


Lehet furán hangzik,de nem szívesen élnék egy orvossal pl,aki az egész életét másokra áldozza.


Lehet furán hangzik,de én így érzem.

2016. febr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Ez ennek az oldalnak a szépsége... Mikor már harmadszor magyarázom el a kérdést, akkor is kiforgatják a szavaimat. Tisztázzunk valamit. A diploma messze nem azt jelenti, hogy értelmiségi. Álljunk meg egy szóra. Azért diploma és diploma között ég és föld a különbség. Nem nézek le senkit, nem erről van szó. Egyszerűen csak ne csináljunk már úgy, mintha egy jogi, orvosi vagy műszaki diploma egyenértékű lenne valami büfészakos kamudiplomával. Nem véletlen adnak doktori címet pár egyetem elvégzése után, maradjunk ennyiben.

Utolsó! „Egyszerűen taszítanak a törtető,túlzottan ambíciózus emberek.

Nagyon elvannak foglalva magukkal és hivatásukkal.


Számomra az emberség sokkal fontosabb!

Az,hogy kellő empátiával és értelemmel rendelkezzen az illető."

Tehát, akinek vannak céljai, nemcsak tengődik a világban, az ambíciózus, törtető és átgyalogol másokon? Ez elég merész sarkítás. Egyik szavaddal ütöd a másikat: számodra az emberség a fontos és a kellő empátia, de pl orvossal nem kezdenél. Nyilván sok beképzelt majom van köztük is, ez tény, de ha valahol, ott aztán akadnak empatikus emberek, akiknek nem a törtetés a céljuk, hanem hogy segítsenek másokon.

2016. febr. 17. 09:04
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "bujkálnak" az ilyen pasik, egyszerűen nincsenek fenn semmilyen társkeresőn. Szerintem a társkeresőre regisztrálók nagy részének kegyetlenül hiányzik valami az életéből, és ezt próbálják pótolni a "nagy Ő" megtalálásának reményével (vagy csak szexet akarnak, de azt minden nap, és nem feltétlenül ugyanazzal az emberrel). Ez viszont lerí róluk, ezért nem is fognak kelleni Neked. Akinek viszont megvan a kis kényelmes életkéje, egzisztenciája, kiéli magát a munkájában, az nem annyira kepeszt, hogy pasija is legyen mellé, és a társkeresőkről elijeszti őket a fent említett többség. Ezért a magadfajta ha talál is valakit, inkább baráti körben, vagy más, nem kimondottan társkeresésre optimalizált szociális fórumokon.
2016. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%

Hát, én akaráhány orvossal találkoztam Mo-n amíg ott éltem, ma már külfödön, az mind szemét volt, törtető és pénzéhes.

A kérdésedre meg csak az a válasz, hogy ha ennyire kukacoskodó vagy és egy IQ tesztet is ki akarsz csiholni az első randi előtt, akkor csakis személyes ismerkedj- bárhol...

Nekem diplomás egyetemi tanár szüleim vannak, én mégis a fodrászi pályát választottam. Az első pasim is ugyanaz.

Nekem is ahogy sokan írják a humor, a kisugárzás, a sexisség, a jópofaság, hatalmas előny, és nem érdekel, hogy fejből vágja e a Himuszt vagy sem, morzsál e a lakásban vagy nem.

Biztos van hozzád illő 'pasi", de mi NEM tudunk tanácsot adni, hogy hol keresd a tükörképed.

Egyébként pedig igen a meleg férfiak sokszor csak sexet keresnek, de én azonnal találtam magamnak évekig tartó kapcsolatot.

Nem mondom hogy néha nem d..unk mással is, de közösen megbeszéltük. A sex a melegeknél a kapcsolat alapja, pillére...

2016. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Sok szemét, pénzéhes orvos van, de nekem mondjuk volt szerencsém nem egyszer olyanhoz kerülni, mikor kórházban voltam, aki lelkiismeretes volt, hálapénzt sem fogadott el. Pénzéhes, alja emberek mindenhol vannak, ezt kár egy szakmára ráhúzni. Ahogyan az ellentettje is mindenhol előfordul. Egyébként pedig: "Nem mondom hogy néha nem d..unk mással is" Nincs több kérdésem.
2016. febr. 17. 15:05
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek viszont megvan a kis kényelmes életkéje, egzisztenciája, kiéli magát a munkájában, az nem annyira kepeszt, hogy pasija is legyen mellé, és a társkeresőkről elijeszti őket a fent említett többség."


Pontosan!

Kérdező,én írtam azt,hogy taszítanak az ilyen emberek!

Én már próbáltam ilyenekkel ismerkedni és pontosan ezt tapasztaltam,amit itt más is leírt!

Az ilyen törtető,ambíciózus emberek nem vágynak semmi másra!

Teljesen kizárnak maguk körül mindent,és elvannak a maguk kis világában.Főleg a melegeknél!Nem kell nekik párkapcsolat ahhoz,hogy néha szexeljenek!Bármikor találnak ingyen szexet,ha akarnak!

Főleg azokról beszélek,akik még néznek is ki valahogy!

Na,az ilyen emberek,akik karrieristák és adnak a külsejükre,ezek kellenének neked(gondolom),de ezeknek már nem nagyon fér bele az életükbe a társ!


Én társkeresőn az ilyen "kigyúrt" kategóriára már rá se megyek,mert mindegyik öntelt,van karriere,és elvan a maga kis világában.

2016. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!