Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol lehet ismerkedni normális, sikeres férfiakkal?

Figyelt kérdés
Heteróknak ott van az elittárs. De a melegeknek? Ne értsetek félre, nem nézek le senkit, csak kíváncsi vagyok. Ha egy meleg pasi heterónak néz ki, kizárt, hogy kikezdenének vele. Kicsit konkretizálom a kérdést. Olvastam olyanokat, hogy meleg párok (nem partner, hanem monogám párok) és komoly szakmájuk van pl orvos, ügyvéd, tanár, mérnök stb. Heteróknál oké, egyetemen vagy munkahelyen, esetleg szakmai gyakorlat alatt megismerkednek, összejönnek (ha ugyanaz a szakma). De melegeknél? A meleg társkeresőkön (planetromeo, grindr, gay.hu, pridekozosseg.hu) csak szexet keresnek. Hol lehet olyan komoly, értelmiségi meleg férfiakkal ismerkedni, akik mondjuk nincsenek fent ilyen oldalakon? Élőben sokkal nehezebb, mint a heteróknál, mert ha pl egy rezidens orvos elhív randira egy másikat, és melléfog, simán kiutálhatják az osztályról vagy aláássa a pasi a kezdődő karrierjét.

2016. febr. 15. 15:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sikeres pasik,akikkel taliztam mind ilyen "néha itt alszol" kapcsolatban éltek.

Kellesz és meg nem is.


Nem kell az neki,hogy te minden nap ott legyél.

Ezért is az együttélés sosem lesz alternatíva.


Az empátia nem azt jelenti,hogy másokra áldozza az életét!

Mindenkinek a saját élete a legfontosabb!

Ez tény.Az empátia nem azt jelenti,hogy másokért feláldozzuk a saját életünket!


Ma Magyarországon orvoshiány van!Állandóan dolgoznak,és még annyira nem is keresnek jól!

Hazajön kimerülten,semmihez nincs kedve,idővel a kapcsolat rovására megy az,hogy ő "másokért áldozza fel magát".


Az ilyen szakmákat kifejezetten egyedülállóknak találták ki.


Nemrég beszélgettem egy orvossal,akinek a 2.mondta az volt,hogy mielőtt elkezdünk ismerkedni az legyen nekem világos,hogy neki mindig a gyereki és a velük töltött idő lesz a legfontosabb!A felnőtt gyerekei,akik már dolgoznak,és családjuk is van!!!

Akkor hogy férnék én bele egy ilyen képbe?

Sehogy....

Szexhez meg nem kérek diplomát....mert az ilyen csak szexkapcsolat lenne...

2016. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%
Írhatsz ide, 24/F
2016. febr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligenciát miért az iskolai végzettséghez kötitek?


Nincs diplomám, de magasabb az intelligencia szintem, mint pár diplomásnak...


Az hogy nem volt rá lehetőségem, hogy tanuljak mint a güzü és mással ne is kelljen foglalkoznom, attól miért lennék kevesebb?


Ismerkedni, szórakozóhelyen is tudsz ilyen pasikkal, egy bárba esélyesebb, hogy belefutsz egy "értelmiségbe". Ők általában nem csak d_gni akarnak, de azért vannak elég szemét alakok :)

2016. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
15%

Figyelj te saját magadtól elszállt fax!!

Hagy világosítsalak fel a melegek kapcsolatáról!

Keress olyan meleg párt aki full hűség egymáshoz!!

A Grimm mesékben azért nincs mert a jó öreg Grimm testvérek nem írtak melegekről.

De a valóságban sincs!

Rengeteg meleg nem is él kapcsolatban, vagy cserélgeti a partnerét arra, akivel épp jobb az ágyban, aki csinosabb, aki fiatalabb- márha meg tudja ezt fizetni!

Igen, mert ma már ez is létezik!

4-5 éves párkapcsolatban már bőven benne van az hogy mással is lefekszel de ha a párod tud róla, az nem minősül megcsalásnak.

Ha TE nem tudsz róla- ha egyáltaln az életben eljutsz oda, hogy 5 éves párkapcsolatot tudhatsz magadénak, akkor azért nem tudsz róla, mert nem mondja el!! De megcsal!

Nem a diplomától függ az IQ, a lexikális képesség nem egyenes arányos a boldog, sikeres magánéletelettel vagy szakmai sikerekkel.

Sőt!

Ismerek olyan diplomás Londonba dolgozó operába járó plasztikai sebészt, aki nála 22 évvel fiatalabb pasiját pénzeli nem kicsit, hogy vele maradjon...

Ennyit az orvosi végzettségről, kultúrától, meg arról, hogy nem tesz sebezhetetlenné, ha valaki Vagner-t kedveli max a fiúja a tenyerébe ásít az Operában és elégedetten konstatálja hogy rajta van egyedül igazi Rolex....

Az, hogy te a saját igényeidhez mérten azt mondod, hogy jó fogsz keresni, pl Londonban a kereseteddel egy ócska lyukat sem tudnál bérelni, minden viszonyítás kérdése. Ami neked elég, arra más lehet köpne.

A mai 16-26 éves meleg és átlagnál valamivel jobbképű srácok meg alapvetően gazdag ÉS jóképű pasikra ugranak rá, akikkel izgalmas partikra lehet menni, akik fizetik a drága! éttermi számlákat, és van lóvéjuk 250 ezerért egy bőrdzsekire.

Aki idősebb az meg vetődik az ifjúság után...

Alapvetően szokták mondani, hogy egy meleg a kapcsolata elején mindig idősebb pasikkal jár, és ahogy öregszik egyre fiatalabb pasijai lesznek. Kb, ez is igaz.

Hogy hol tudsz ismerkedni olyan unalmas, szürke alakkal mint te aki ráadásul még meleg is...hát ez tényleg nehéz kérdés.

2016. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem a problémát, és valahogy a kérdező írása alapján nekem nem az jött le, hogy el lenne szállva magától, csak szimplán értelmes társat szeretne magának találni - mert valljuk be azért a társkeresők zöme nem ilyenekkel van tele.

Kár, hogy egy csomó ember annyira félreértette ezt az egészet, hogy a kérdező inkább törölte magát.

2016. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
7%
Attól, az még igaz, hogy a melegek egymást közt is felkapják a fejüket egy többéves párkapcsolatra.
2016. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
24-es! Ásd el magad! Ismersz egy gazdag, vén orvost, és ez alapján "Ennyit az orvosi végzettségről, kultúrától". Mindezt egy tapasztalat alapján... Oké. Mocskosul undorítóan általánosítász. Ne aggódj, ügyvédek meg mérnökök közt is van ilyen, meg munkosok közt is van, aki minden nap mást dug.... vagy emberileg más vele a gond. Ez nem az orvosi végzettségűek "kiváltsága".
2017. jún. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
A probléma adott. Egyetértek a kérdezővel, és nagyon érdekelne, mire jutott azóta. Sajnos megint szembejön az, hogy a nem diplomások verik magukat, hogy ők milyen kiválóak. Tetszettek volna semmittevés helyett egyetemre járni...
2017. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!