Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezhet olyan hogy valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy valaki a nőkben való csalódás és az elutasítások miatt kezd el a saját neméhez vonzódni?

Figyelt kérdés
Vagy mindig is a saját neméhez vonzódott,csak elnyomta?

2016. febr. 28. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
olyan nincs...alapból bisex volt minimum, egy hetero férfinak gondolatban is kib*szott gusztustalan csak gondolni is az ilyesmire...
2016. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
és ez nem homofóbia, hanem ösztön...
2016. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Tudatalatti nem tudja felül írni genetikát.

2016. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 RRR ***** válasza:
100%
inkább ad egy lökést ez irányban .....
2016. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valaki vagy homoszexuális, vagy nem az. Ez sokkal előbb kialakul (genetika, vagy korai szocializáció, ez még nem bizonyított), minthogy valaki túl legyen az első csalódásán.
2016. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
olyan viszont lehet h nem talál magának csajt, mert mit tudom én gátlásai vannak , de már nagyon szexelne és akkor kiprobálja sráccal, mert már mindegy csak hagy dugjon. Mert egy csajt fűzni kell, aztán mehet ágyba de srácot(bi v homo) bárhol talál azokkal meg előbb jön az ágyjelenet aztán a duma.
2016. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pont arra akartam célozni,ezzel a kérdéssel amit a 6.hozzászóló írt.Hogy van ilyen?
2016. febr. 28. 14:47
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valaki "átpártol" a férfiakhoz a nőkben való csalódás miatt, az mindig is biszexuális volt, csak a nőket jobban szerette, inkább náluk próbálkozott. Utána úgy döntött, hogy ha nincs ló, jó a szamár is. Aki ténylegesen heteroszexuális az akkor sem feküdne le egy másik férfival, ha az összes nő hirtelen eltűnne a föld színéről.
2016. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
6os hülyeséget írt, akkor az alapból hajlamos rá, mint mondtam, meg a többiek is, egy egészséges hetero undorodik a gondolattól is, inkább hal meg szüzen, semmilyen szex hiány nem vezethet odáig. Amikor börtönökből hallasz ilyeneket, azok szintén hajlamosak rá és nem hetero férfiak. Olvass utána sokan vizsgálták már ezt a témát.
2016. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "nőkben való csalódás"? Ez eléggé gyerekes, már bocsi. Konkrét X, Y-ban lehet csalódni, de néhány rossz tapasztalat után ki az a gyökér, aki jogosultnak érzi kimondani, hogy ő márpedig csalódott a "nőkben", és olyan nem jöhet, aki őt boldoggá teszi?


Szóval itt arról van szó, hogy aki átpártol a férfiakhoz, az eleve homár volt, vagy biszex, és ő ürügyként max. felhozza, hogy a "nők ilyenek, meg olyanok", aki viszont semmi szín alatt nem lenne homo, annak az agyáig szerintem eljut az, hogy a nők is emberek, és minden ember más. Attól, hogy néhányban csalódtál, nem biztos, hogy olyan az összes.

2016. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!