Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes lehet egy meleg fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet egy meleg fiú egy lányba?

Figyelt kérdés
27 éves meleg srác vagyok.Fiatalabb koromban,kb. 16 évesen csajoztam mert nem mertem felvállalni magam.Aztán jött a coming out és 8 éve csak fiúkkal járok.Jelenleg fél éve szingli vagyok.Nem rég jött a munkahelyemre egy 20 év körüli lány.Összebarátkoztunk,elvagyunk,hülyéskedünk,megyünk együtt jobbra-balra mozizni,kajálni,bulizni stb. A legutóbbi kocsmázásunk során miután már jó néhány sör bennem volt megcsókoltam.Ő nem hagyta,azt mondta "XY,te meleg vagy,sokat ittál és nem akarom hogy megbánd amit most csinálsz." Viszont a csók nem csak a pia miatt volt,az csak a bátorságot adta.Soha az életben nem éreztem még ilyesmit egy nő iránt sem,és rajta kívül más nők még mindig nem tetszenek.Össze vagyok zavarodva.Mit csináljak?
2016. márc. 19. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ferfiakba voltál szerelmes?
2016. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,eddig csak férfiakba.
2016. márc. 19. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy:)
2016. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem egészen vagy meleg:D
2016. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biszex,az összes többi nő még mindig nem izgat (szó szerint) csak ez az egy.
2016. márc. 19. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont emiatt gond, hogy emberek próbálják magukat beskatulyázni a könnyebb rendszerezhetőség érdekében. Egy papírforma szerinti meleg srác biztos nem szeretne bele egy nőbe, mert a szerelem egyik alapja a nemi vonzalom.


Szóval éppen ezért a saját boldogságod érdekében érdemes volna inkább nem foglalkozni a szexualitásod megnevezésével, hanem csak megélni azt, amit éppen érzel.

2016. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló jól mondja, ne foglalkozz azzal, hogy mi vagy, vagy mi nem, csináld azt amit jónak érzel, az ne állítson meg, hogy jónak gondolod de nem teheted mert te magadban eldöntötted, hogy meleg vagy:) egyébként szerintem próbáld ki, csak nem dől össze a világ
2016. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!