Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM társkeresés, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM társkeresés, hogyan?

Figyelt kérdés

Csak nekem megy ennyire nehezen, találni egy igazi szubmisszív nőt?

A netet inkább hagyjuk, ott 100 nőnől 90% kamu.

Kimondottan BDSM társkeresőn szinte minden nő csak írásban adja elő a "tudományát", amint találkozni kellene élőben eltűnik mind.

A maradék 10 meg már foglalt.

Élőben meg nem tudom hogy van-e olyan klubb, szórakozóhely ahová kimondottan ilyen beállítottságú emberek járnak ismerkedni.

Főleg Pécsen nem tudom lehet-e ilyen hely.



2016. ápr. 28. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
én is régen keresek mazo vagy sub lányt férfiként és nem egyszerű sajna pedig alaposan megkínoznám aki jelentkezne :D
2016. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
én nagyon sokáig kerestem igazi domináns pasit sikertelenül, szóval feladtam. erre most, hogy már van barátom, és belenyugodtam hogy őt nem izgatják az ilyenek, egyre több domináns pasi jön velem szembe... :D hihetetlen
2016. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves egyes.

A hozzá állásod kicsit ijesztő lehet egy nőnek. :)

Ilyen hozzá állással te még nehezebb fogsz találni mint én.

Mert én nem szadizmusból keresek valakit, és inkább a lágyabb, játékos BDSM-re keresek, és még arra is csak addig nagy a szája a nők 90%-nak amíg nem kéne találkozni.

A te hozzá állásoddal, még 1%-a se merne a nőknek találkozni. :)

2016. ápr. 28. 19:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves kettes, milyen kár, hogy te is a maradék 10%-ba tartozol, akiknek nem csak a szájuk lenne nagy, de foglalt vagy. :D
2016. ápr. 28. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
ha szakítunk a barátommal feltétlen megkereslek, közel lakom Pécshez :D egyébként miért a homoszexualitás kategóriában van a kérdés? megijedtem mikor elküldtem az előző választ hogy jaj lehet félrenéztem a kategóriát :D
2016. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én bevonzom öket.

Kettő is van aki imád szolgálni. Két lány.

Az egyik sub, a másik sub-mazo. De neten keresni tényleg nehéz. Sokan meg nemmerik felvállalni az igazi vágyaikat.

2016. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kettes.

Félre kattintottam a kategóriánál. :D

Köszönöm, hogy szóltál. :)

2016. ápr. 28. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát van a pixie, ott én is keresgéltem jó darabig, de sajnos tény, hogy a csajok zöme komolytalan. Aztán egyszer összeismerkedtem egy csajjal a munkám révén, találkozgattunk, aztán egyszer, amikor kicsit sokat ittunk :) bevallotta, hogy érdeklik ezek a dolgok.


Jó subot faragtam belőle szerintem, alázatos volt és kezes. Aztán sajnos vége lett a dolognak, kiköltözött svédországba, de a mai napig nagyon kellemes emlék.

2016. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En se tudok találni. Én olyan domot keresek aki fizetne azért hogy kinozhasson mertekkel6
2020. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én szívesen fizetnék hogy kínozhassalak.
2022. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!