Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ti hogy ismerkedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ti hogy ismerkedtek? Internetes ismerkedés, vagy inkább a személyes ismerkedés a nyerőbb?

Figyelt kérdés

Én eddig nem ismerkedtem élőben sose. Egyetemi bulikban nem merek úgy ismerkedni, mert mi van ha heteroszexuális a srác? De ugyanekkor meleg bulikba nem járok, mert az sztem nem nekem való :\


Ha vagytok így egy páran, ahogy én akkor leírnátok, hogy hogyan szoktatok ismerkedni? :)

20A



2016. máj. 13. 01:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

találtam most egy appot grindr vagy mi az, de úgy látom h ott is mindenki csak alkalmizna csak. :(

Vidéken járok egyetemre (Debrecen), itt nem sok lehetőség van ismerkedni. Egy meleg hely van, de ahogy hallottam oda a melegek legalja jár :\

2016. máj. 14. 22:20
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen én sem tudok. Neten szoktam, aztán tali. Én csak a planetromeot használom. 21f (meleg, passzív)
2016. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én is így szoktam. Elég gyakran a személyes találkozás is nagy csalódás tud lenni nekem. Volt olyan h egy srác adta a szépet meg a jót és a végén kiderült h alkoholista 26 évesen :(

Meg jártam már úgy is h nem az az ember jött el, mint aki a képen volt, amin küldött

2016. máj. 18. 04:06
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#12-es vagyok. Az ilyeneket sosem értettem. Bár velem még nem volt ilyen, de pl. romeon elég sok a selejt. :D De persze, ott is vannak normális srácok. :)
2016. máj. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát igen van selejt :D

már tinderen is észrevettem h ott is hasonló emberkék vannak :D

2016. máj. 18. 09:52
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tindert én nem használok, de amúgy én is Debrecenbe járok egyetemre. :D 12-es voltam :D
2016. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Hejj, én is Debrecenbe járok egyetemre :D
2017. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Szia

41 éves meleg pasi vagyok.

Én is neten ismerkedtem mindig esetleg meleg szórakozóhelyen (szaunába).


A randi.gay.hu oldalt ajánlom úgy látom ezt nem mondta senki. Én ott ismrtem meg a párom már 4 éve együtt vagyunk 😃. Talán több ember van rajta aki nem csak alkalmit keres, persze a többség ott is arra hajt, párom előtt azért pár kaland összejött az oldalról 😂😂😂

2017. dec. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek internetes ismerkedés(planetromeo), aztán néhány nap után jöhet a személyes tali.
2018. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!