Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évig tarthat egy reményte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig tarthat egy reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
Nálam már évek óta és nem enyhül egy kicsit sem

2016. máj. 15. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két éve tart és lassan múlik. Hetero fiúba vagyok szerelmes, de szerencsére nem találkozunk, ha találkoznánk, felkavarodnának az érzelmek és megőrülnék.:/
2016. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 3 reménytelen szerelmem, bár még abban az időszakomban, amikor még nem kezdte, el ismerkedni fiúkkal, aztán volt 1 olyannal is, akivel már a chaten ismerkedtem meg. Nálam is sokáig tartottak, 1-2 év, de én is azt tudom mondani, mint több előttem szóló, hogy változtatni kell, új dolgokat kell elkezdeni, illetve ami nagyon fontos: kezdj el ismerkedni más pasikkal, ismerkedj, barátkozz. Nem kell rögtön kapcsolatot keresni, de már maga az, ha új emberekkel barátkozol, akkor képesek betölteni azt az űrt, amit érzel.
2016. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A reménytelen szerelmet viszonylag jól gyógyítja egy beteljesült szerelem. Bár nekem is csak 3 év múlva lett meg a gyógyír.
2016. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam 2 évig simán tartott, sőt
2016. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
13ev volt. Azert volt reménytelen mert nem mukodott mikor egyutt voltunk, mindketten tul magas hőfokon egtunk, valahogy sok volt ez annyi idosen..Férjhez mentem, gyerekeket szültem, sokat nem változtatott a dolgon, mindamellett, hogy szeretem a ferjem. Aztan tavaly jött a sorsfordító pillanat, hogy ennyi eleg..most mar ha beszelunk is jol vagyunk, o is tul van rajtam, nincs gond..az mas, hogy találkozni nem szeretnek vele..
2016. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!