Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor szórakozik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú-férfi a lakótelepen aki bejön nekem, én meleg vagyok de nem mondtam neki. Nem hirdetem magamról. Huszonéves lehet. Én is annyi.


Néha látom a boltban. Ott kezdtünk el dumálni, párszor beszélgettünk meg cigiztünk a bolt előtt.


Elkértem a mail címét meg a facebookját. Néha chateltünk bár ő sosem írt. Ha én írtam akkor eldumáltunk hobbikról ilyenek.


Azt mondta van barátnője de ez a facebookon is kinn volt. Aztán eltűnt a kiírás.


Ha összefutunk a telepen, boltban, parkolóban akkor szépen mosolyog és nagyon kedvesen néz.


De én sajnos nagyon beszari vagyok.


Chaten megkérdeztem megiszunk-e valamit. Azt mondta oké, pünkösdkor ráér és hogy majd ír. De nem írt.


Ma reggel megint ott volt a boltban, széles mosoly. Én azt hittem elolvadok. De nem bírtam megszólalni se.


Lehet hogy rájött hogy meleg vagyok és most kicsit növeli az egóját velem? Vagy mit kéne tennem hogy ez menjen valamerre? Érdeklem vagy nem?


2016. máj. 19. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak egy kedves emberi lényként akar viselkedni egy másikkal és ezért barátságos, de azért annyira nem fogtad meg, hogy ténylegesen barátkozzon? Szerintem lehet, hogy többet képzelsz a dologban, mint ami ott van.


20/F

2016. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem megígérni a randit és aztán tojni rá, az nem kedvesség. Flörtölni cél nélkül sem az. De lehet persze hogy csak képzelődöm mert szeretném, ha meleg lenne.
2016. máj. 19. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de szerintem túl sokat képzelsz bele a dologba. Szerintem csak egy általánosságban kedves, pozitív srác. Velem is ez a baj, hogy kedves vagyok és nem tudom, hogyan rázzam le a csajokat-_-"

De szerintem lényegtelen, hogy csak nem akar bunkó lenni vagy játszik veled: Ha nem ír, nem keres, akkor nem érdekeld. Szerintem egyértelmű, hogy próbált lerázni a 'majd írok' szöveggel.:/ Bocsi!

2016. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az hogy valaki rád mosolyog nem flört...és azt mondtad elhívtad meginni valamit, ez mitől randi? valszeg fogalma nincs róla, hogy te randira hívtad..pláne ha baratnője van
2016. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha a 'megiszunk-e valamit' neked randinak minősül egy olyan pasassal, akinek van barátnője, akkor a világ megérett pusztulásra...
2016. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván neki nem volt egyértelmű, hogy randi. Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem könnyebb lesz ha másik boltba járok egy ideig, mert vonzódni kezdtem hozzá.
2016. máj. 19. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"vonzódni kezdtem hozzá"


Lehet én is olyan vagyok mint te, hogy túl sokat képzelek bele a szövegbe, de téged olvasva inkább azt mondanám,

te fülig szerelmes vagy ebbe a srácba, mert elbűvölt téged :-)

2016. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elbűvölt igen!


Nem vagyok hozzászokva hogy helyes férfiak messziről a szemembe néznek és köszönnek.


Meg főleg miután el is nevezett. László a nevem és hosszú szempillám van úgyhogy úgy szokott köszönni: szia Szempillaci.


Vagyis most már nem köszön így mert nem megyek abba a boltba de szép emléknek jó lesz! Még egyszer köszi hogy válaszoltatok.

2016. máj. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!