Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuperpocok kérdése:

A homoszexuálisok tényleg gyakran váltogatják a partnereiket?

Figyelt kérdés
Vagy ennek nincs semmi alapja?

2016. máj. 23. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Az első szerelmem,monogám kapcsolat 4 évig tartott.

Ő volt az első akivel szeretkeztem.

Aztán próbálkoztam másokkal, nem volt sok pasi, de egyiket sem bántam meg, szimpatikus partnerek voltak de nem szerelem.

A második kapcsolatom 5,5 éve tart.

25/f

2016. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
Igen, nagyon gyakran.én legalább is...
2016. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
19:41 bocsi ha összekeverlek valakivel de nem te voltál az aki aki a Soundon lefeküdt külföldi srácokkal, meg aki azt magyarázta, hogy a párjával mindketten összefeküdtek másokkal ha olyan kedvük tartotta? Ez mióta monogámia?
2016. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, ő 67%-os, de attól még igaz, hogy sok melegnek elég érdekes fogalmai vannak a komoly kapcsolatról, meg a monogámiáról.
2016. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az nem én voltam.

De a két kapcsi között akadtak akikkel próbálkoztam.

A szerelmet valahogy meg kell(ett) találni.

De a kérdésre válaszolva kb pár millió homokos van a földön- velem együtt- és ez személy függő hogy ki monogám és ki nem.

Meg kapcsolat függő.

2016. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez relatív és szerintem érettségtől függ, de ez a heterokra is igaz. Én pl. kamaszkoromban elég sokszor váltogattam a partnereimet, huszonévesen pedig már inkább tartós, minőségi kapcsolatokat kerestem.
2016. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!