Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lesz ebből? A legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? A legjobb barátom is meleg?

Figyelt kérdés

A kérdés összetett, nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, aki egy félénk, visszahúzódó és full passzív, de nagyon cuki srác. Nem kezdeményez semmiben, így ezen a téren se várható el ez.

Mikor filmet nézünk átszoktam ölelni. Mindig odabújok hozzá, nagyon közel vagyunk egymáshoz. Együtt is aludtunk párszor egy egyszemélyes ágyban, igaz nem öleltem át alvás közben.

Rengeteg időt töltünk együtt, és olyan jól esik átölelni és közben simogatni a hasát, kezét, combját, és kissé suttogva, meghitten beszélgetni. Nem volt barátnője, ahogy nekem se.

Szerintetek ő is szeret, de lehet azt hiszi csak játszadozok vele? Mit kéne tennem? Megbeszéljem vele? Megkérdezzem megcsókolhatom, vagy egyből csókoljam? A faroktapizást szerintem kerüljük, mert nem akarok kockáztatni.



2016. júl. 6. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

10:


Pontosan. Aggyal rendelkező embereknek hogy nem tűnik fel hogy a kérdező barátja az itt leírtak alapján BIZTOS NEM HETERO? Egyszerűen nem értem

2016. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ne beszélgess erről, hanem mikor olyan a helyzet, akkor csókold meg. Erre majd reagál valamit. Lehet, hogy ha beszélgetnél, elemezgetnél ezzel kapcsolatban, akkor csak megijedne. Ha a "tettek mezejére" lépsz, akkor legalább kapsz egy reakciót. Persze ebben benne van, hogy akkor kiderül, te mit érzel, de muszáj kockáztatni, különben évekig fogsz rágódni anélkül, hogy elindulna valamerre a dolog.
2016. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem hetero. Hagyd a fenébe
2016. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem óvatosan csókold meg. Arra már nehezebb nemet mondani, mintha előre elkezdenél beszélgetni róla, lehetséges hogy túl sokat gondolkozna és megijedne.

Persze csak akkor ha már kellően egymásra hangolódtatok, szemezz vele közelről, simogasd ahogy szoktad, aztán lassan közelíts felé. Ott még lesz esélye elmenekülni, de ha ő is akarja nem fog tudni elhúzódni.

2016. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
14-esnél van az igazság, próbáld megcsókolni. ;) Ha hagyja, hogy ölelgesd és simogasd, akkor valószínűleg már jó ideje erre vágyik.
2016. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!