Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szeretője voltam a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretője voltam a férfi külföldi munkaadómnak három évig, attól még lehet normális kapcsolatom ha most hazajöttem? 23/fiú.

Figyelt kérdés
Van saját lakásom.
2016. júl. 6. 15:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Tök jó sztori, kár, hogy kamu :D
2016. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
Már rengeteg ilyen kamu sztorit olvastunk itt. Találj ki valami újat!!
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
azt nem írtad hogy normális kapcsolatod nővel vagy férfval...amúgy meg miért ne lehetne ha te is akarod?
2016. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Félek hogy előbb-utóbb kiderül, nyilván a normális az a heteró.
2016. júl. 6. 19:56
 25/27 anonim ***** válasza:
88%
ha nem mondod el senkinek nem derül ki. ha nőt akarsz, akkor csajozz.. értelmetlen a kérdés
2016. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
89%

Vagy kamu a sztori, vagy pedig a személyétől hánytál nem attól hogy ő férfi és együtt voltatok.

Ha van olyan srác aki tetszik és vele szívesen mennél el táncolni, akkor minimum bisex vagy.

Ne itt kérdezd hogy lehet e normális kapcsolatod, hanem magadtól.

Egy full hetero srác soha nem hagyná hogy valaki meleg kapcsolatra kényszerítse tudom hogy külföldön sem könnyű család meg pénz, meg kapcsolatok nélkül de tovább lehet állni másik munkhelyre.

2016. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
belevitte a kényszer, de nem kapott érte pénzt.-> Ő hetero, ezzel szemben két háromszor felhúzták.:DD
2016. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!