Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek, ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a legjobb barátotokról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta barátok vagyunk, gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Nemrég vallotta be, hogy meleg, és hogy évek óta szerelmes belém. Nekem eléggé kellemetlen volt. Soha eszembe nem jutott volna róla, egyáltalán nem néz ki melegnek. Elég rosszul érzem magam a dolog miatt. Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarok egy igazi baráttól megszabadulni, csak mert meleg.


F/18



2016. júl. 10. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha szerelmes is lenne belém akkor leépíteném vele a kapcsolatot. Ha nem akkor szerintem megmaradhatna a barátság, feltéve ha előttem teljesen tabu minden ilyen téma, ugyanis elég undorítónak tartom ezt az egészet.
2016. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó, de most csak úgy eldobjon az ember egy barátot, pláne ilyen komolyat?
2016. júl. 10. 20:05
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátok a világon a legfontosabbak. Miattuk vagy az aki. Az igazbarátságnál pedig nincs erősebb dolog, nem szokás csak úgy eldobnii..pláne ha régóta ismere
2016. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Semmiképpen ne dobd el. Eddig is meleg volt, most csak annyi a különbség, hogy ezt tudod róla. Meg persze azt, hogy szerelmes beléd. De ilyen miatt ne dobd el. Hidd el, rosszabbul esik neki, ha mellékvágányra állítod.

Én meleg vagyok, és voltam már a barátod helyzetében. Elmondtam a volt legjobb haveromnak, hogy mi a helyzet velem, és hogy mit érzek iránta, de ő lekoppintott engem, és hidd el, nagyon szar érzés. Szóval maradjatok barátok, beszéljétek meg ezt az egészet, és minden menjen tovább a maga megszokott módján :)

17/f

2016. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!