Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti voltatok már együtt külföldivel? Milyen nemzetiségű volt? És milyen volt vele?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 12:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Valamilyen északi (skandináv) srác volt. Szexuálisan semmi extra. Mentalitásban teljesen más. Laza, nyitott érdeklődő, beszélgetős, utazgat, felfedezi a világot.
2016. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Egy olasz utam kapcsán megismerkedtem egy olasz férfival. Nagyon vad volt, messze ő viszina pálmát
2016. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
Egy haverom szintén brazil cserediákkal volt,azt mondta,élete legjobb estéje volt.
2016. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Én voltam egy olasz fiúval, nagyon vad volt, de vele volt eddig a legjobb. De volt már kapcsolatom spanyol fiúval, nagyon figyelmes volt és qrva jól csókolt.
2016. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

2 ilyen eset volt.

Az egyik egy néger srác volt, hát nem volt valami nagy szám maga a szex része.

A másik egy arab/török/brazil srác volt (fogalmam sincs:D)

Na ő vele baromi jó volt, nagyon izgató volt, hogy rengeteg előváladéka jött, szinte csurgott ki a makkjából.

Egyébként a magyar srácokkal semmi gond nincsen ilyen téren. Ugyan olyan izgatóak mint egy akármilyen nemzetiségű külföldi srác. A legnagyobb farok amit láttam eddig az pont egy magyar srácé volt. 24 cmes volt neki, ami azért brutális dolog. De vannak szép számmal jó méretű magyar srácok is. Jó velük még a közös hoki is:D

Szóval a magyar srácok eléggé ott vannak.

2016. szept. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

Egy holland sraccal, konkretan o volt a total elso.

Megtetszettem neki es a maga kis 200cm magassagaval, aztan ramnyomult.

Sose fogom elfelejteni olyan iszonyat kiralyul csokolt :D

Azota nem volt kulfoldi.

2016. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

voltam dán sràccal nagyon laza volt és nagyon jó szerető volt

Meg voltam japán sráccal kis farka volt de betonkemény volt ahogy dugtam

2016. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17%
Igen voltam egyszer Barack Obivan Kenobival.
2016. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer egy ciprusi orvostanhallgatóval. Baromi jóképű volt, jó volt a teste is, de csak oral volt, azt viszont átlagosnak mondanám.
2016. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
91%
Az előző barátom lengyel volt.. semmi extra.
2016. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!