Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nőtt vagy csökkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nőtt vagy csökkent a melegek/biszexek elfogadottsága Magyarországon az utóbbi években?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 13:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Minimális pozitív változások történtek. Kell még 20-30 év mire Magyarországon is elérhető lesz az azonos nemű párok számára a házasság.
2016. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
100 év is eltelhet, akkor se lesz itt se b*ziházasság, se gyereknyektetés. Mehetnek külföldre, de úgy hogy vissza se jöjjenek.
2016. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

én azt tapasztalom a fiatalok között, korombeliek között, hogy nőtt. eléggé leszarják ki kit szeret meg kivel vagyok együtt, ugyanúgy haverkodnak velem, mint bármelyik heteró sráccal. valaki ha részeg, akkor elkezd kérdezgetni is:D alig találkozom olyannal, aki látványosan megkülönböztetne. ennek ellenére jövőre kihúzok innen hálisten :D



24F

2016. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is attól csökken, hogy folyton erőltetik az elfogadást. Mindenki tudja, hogy ezerfélék vagyunk,de miért kell a másikra ráerőltetni, hogy el is fogadja? Mindenki törődjön a saját dolgával, mindenki magánélete a sajátja.
2016. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Valaki meleg nincs a 11.keruletben ? Atjohetne
2016. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem miért olyan fontos a melegeknek a házasság, pedig én is az vagyok. Nem kell rögtön azt akarni, hogy a heterókkal egyformán kezeljenek minket. Miért nem lenne elég az, ha kérdezik kimondhatnánk azt, hogy mi azok vagyunk? Esetleg megfoghassuk a párunk kezét az utcán? Nem, rögtön házasság kell... És a felvonulást is lehetne mellőzni, legyen egy kis fesztivál, de a felvonulást én is túlzásnak tartom, nem kéne erőltetni, ha az embereknek böki a csőrét.
2016. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, de nem is érdekel. Igazából nem értem, hogy miért várja el annyi meleg, hogy fogadja el őket a társadalom, miközben ők sem képesek mindenkit elfogadni olyannak amilyen. Anno én is tökre magamra vettem a homofóbok gyűlölködését de most már szarom az egészbe, ha pár embernek jól esik, hogy utálhatnak ezért hát tegyék nyugodtan.
2016. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nőtt de persze a szélsőségeket továbbra sem szeretik az emberek amit megértek
2016. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem nőtt, kb mindenki leszarja, hogy mit csinál a másik a hálószobában. A felvonulás környékén meg inkább csökkenni szokott az elfogadás, mivel MO a legtöbb ember idősebb, akik egy olyan kor szülöttei, ahol nem volt divat reklámozni a szexuális devianciát. Ha meg tele van a média a felvonulással, perszehogy kinyílik a bicska pár ember zsebében, akik ezt hangosan ki is nyilvánítják. Akkor lenne elfogadott, ha beszüntetnének mindenféle nyilvános önreklámot.
2016. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem nőtt, köszönhetően a jobboldali kormányzásnak, melynek hatására még a csapból is a család és a gyermekvállalás folyik. Emellett a médiában szinte soha nem kerül elő a téma, max a felvonulás környékén, de akkor is kimerül annyiban, hogy mutatnak néhány feltűnően és botrányosan viselkedő emberkét. Egy átlagember, aki mindössze ennyi információt kap a melegekről, nem hinném hogy az elfogadás felé hajlana....
2016. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!