Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is meleg, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is meleg, vagy heteró? Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, és úgy vettem észre hogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Engedte hogy ölelgessem, simogassam, és láttam sokszor elpirult, mosolygott, és jól érezte magát. Néha picit ellenkezett, de soha nem lökött el, nem mondott semmit, csak némán tűrte, teljesen passzívan az ölelésem, közelségem. Együtt is aludtunk párszor és akkor is átöleltem, azt is engedte, sőt el is aludt a karjaim között. Az elmúlt 1-2 hónapot úgy éltem meg mintha teljesült volna minden vágyam, és mintha egy pár lennénk. Teljesen úgy nézett ki a kapcsolat. Minap idegességébe azt mondta nekem, hogy zavarja őt a sok ölelés (hozzá teszem, régen azt mondta meleges és nem akar ölelkezni), és nem érzi jól magát ha átölelem. Teljesen ellenséges lett velem, nem értem miért. Eddig jól érezte magát... Szerintetek lehetséges hogy végig teljesen heteró volt, csak nem akart megbántani? Egy heteró fiú képes lenne órákat ölelkezve feküdni, együtt aludni? Én ebben kételkedek... de érdekelne a véleményetek. Szerintetek megijedett az egész helyzettől, és rájött hogy neki is bejön ez, és képtelen elfogadni ezt az egészet, ezért inkább elzárkózik tőle?



2016. júl. 23. 10:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
valszeg heteró és csak nem akart megbántani vagy nem az a fajta, aki egyből beszól, hanem félénkebb és nem akart eltolni. az is lehet, hogy kicsit megingott és azért hagyta, mert jól esett neki egy darabig, de most megijedt és nem akarja megélni ezt az érzést hanem inkább elnyomja...ezt mi nem fogjuk tudni megmondani neked
2016. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!