Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek többsége miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek többsége miért nem szeret csókolózni?

Figyelt kérdés

Nem csak arra gondoltam,hogy ha valaki velem nem szeretne csókolózni, mert lehet, hogy nem vagyok neki szimpatikus, vagy nem vonzódik szorosan hozzám.

Volt már olyanra példa,hogy egy meleg fiú más fiúkkal szexelt, de csókolózni egyikkel se akart. Ez már kizárt dolog,hogy egyik se tetszett volna neki.

Egyszerűen nem jön be neki a csókolózás. Senkivel se. De azért szexel több fiúval is.

Olyat is hallottam már, hogy meleg párkapcsolatban az egyik fél nem akar csókolózni sosem, a másik szeretne. De a szex az jó köztük. Ez hogy lehet?



2016. júl. 29. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok csókolózni pedig meleg vagyok.
2016. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez marha jó kérdés, lehet egyszerűen nem szeret, és kész.

A saját magam részéről én azzal csinálnám, aki iránt mélyebb érzelmeim vannak csak, de így alkalminál biztos nem.

2016. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban heterók sem csókolóznak túl gyakran.
2016. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert az csak szexkapcsolat

Párkapcsolatban meg tök normális, hogy van csók is. :)

2016. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem voltam sráccal még :D de kb minden fantáziálásomban van csókolózás mégha alkalmiznék is :D szükségem lenne rá, az egy tök jó dolog lehet, szex közben csokolózni :D de mivek ismétlem nem voltam senkivel igy már az is csucs szuper lenne ha egy szimpi sráccal közösen vernénk és csókolóznánk közbe :D bármi még vicces is az egészben, hogy én nagyon birnám ha folyfon lenne csókolózás viszont nem is tudom, hogy kell csókolózni xdd

21/m/p

2016. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha csókolózik két ember,az már közelség,és az érzelmek áramlása.Sokan félnek saját érzelmeiktől.

Én meleg vagyok és többéves kapcsolatom alatt egy nap sem telt el úgy,hogy ne smároltunk volna másfél órát.

Mert ha az ember belejön és elkezdi nyalogatni a másik embert,hát annak ne legyen vége...

2016. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
bi vagyok de szertek sráccal csókolózni 20 f
2016. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A csókolózás a mély érzelmek és a mély vonzódás velejárója. Nem véletlen, hogy a bármilyen nemű prostituáltak sem kedvelik.
2016. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Béla211 ***** válasza:
89%
Eddig mindegyik barátom szeretett csókolózni. Nem volt olyan aki ne.
2016. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
alkalmi partnerrel nem biztos hogy jó csókolózni, de a párjával miért ne tenné valaki.Hisz csak annyiban más a meleg kapcsolat a heteronál hogy azonos neműek a felek.
2016. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!