Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meglehet még menteni ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet még menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan több, mint 2 éve vagyunk együtt és azt érzem, hogy ő már egyre jobban kezd megunni.

Szívesebben tölti valami mással az idejét és láthatólag nem zavartatja magát, mert hiába próbálom rávezetni, hogy engem zavar, ugyanúgy csinálja tovább. Vagy éppen kiröhög, mert szánalmasan viselkedem, szerinte nem kéne folyton rajta lógnom. Egy, nem lógok rajta folyton, kettő, módszeresen próbálja kikerülni a társaságomat, három, ha szóvá teszem, engem néz hülyének, mert szerinte én reagálom túl. Sőt, van egy közös ismerősünk, aki mondta, hogy barátom másoknak kezd el mindenféle ciki dolgokat mesélni. Amikor rákérdeztem nála, azt válaszolta, hogy ebben szerinte nincsen semmi baj.

Nagyon rosszul esik és nem tudom miért lett ilyen..


2016. aug. 14. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
1%
Okááád.
2016. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
dobd ennyi van még rengeteg fa.z a világon ne ragadj le egynél.
2016. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj kis időt, próbálj tényleg távolságot tartan és nézd meg hogy mi a reakciója, ha menne utánad akkor jó mert tényleg szeret ha meg ő is egyre jobban kerül akkor mond el neki hogy miatta maradozol ki. ha ezek után sem érdekli az hogy Te miket érzel szerintem hagyd ott. De ha gondolod folytassuk privátban.
2016. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le tényleg normálisan beszélni és ha nem sül ki semmi értelmes belőle akkor szerintem hagyd ott. Nem élheted le egy olyan emberrel az életed aki nem becsül meg eléggé.
2016. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megmenteni mindenképp. Melegeknél a 2 év már óriási időnek számít. Sajnos sok meleg kapcsolat azért megy tönkre, mert a legelső nehézségnél szakítanak, mert ugye egyszerűbb újat keresni, mint a régit megtartani. Emellé társul az, hogy nincs annyi "külső" dolog, ami összetartson egy meleg párt. (mint a heteróknál a közös lakás, gyerekek stb.)

Szerintem próbáld meg kicsit hanyagolni. Érezze meg azt, hogy milyen, ha nem vagy benne a mindennapi megszokott ritmusába. Mert sokszor esünk abba a hibába, hogy amíg VAN valamink, addig nem értékeljük, annyira természetes, de ha már NINCS, akkor értékeljük igazán. Ne keresd annyira gyakran, és akkor meglátod a reakcióját. Ha elkezd keresni, akkor még van remény, ha viszont nem keres, hanem "örül" hogy nem kell veled foglalkoznia, akkor viszont lehet, hogy már nem menthető meg,

2016. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!