Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak számomra dühítő, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra dühítő, hogy a mai Magyarország még nem érett meg arra, hogy létesítsenek legalább a megyeszékhelyeken 1-2 meleg szórakozóhelyet?

Figyelt kérdés

Csak Budapesten van meleg bár,cruise bár,szauna,meleg mozi? Vidéken miért nincs? Pl:Miskolcon,Debrecenben,Kecskeméten...stb!?

Egyszerűen nem értem,pedig biztosan lenne forgalma.


Nézzük meg Angliát vagy Franciaországot,mennyi ilyen meleg hely van.


Nálunk meg vidéken sehol semmi,csak a nem elfogadás,az érthetetlenség.


Aki,pl. Pécsen lakik,az kellemes kikapcsolódásra utazzon fel mindig Budapestre?



2016. szept. 5. 17:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Most képzeljétek el azokat a meleg,biszex,transz pasikat,akik a Nyírségbe, Zalába és egyéb eldugott helyre születtek, Bp-től 200-220km-re. Ők vajon mit csinálnak? Fizetnek egy napért 6 ezer Ft vonatkölcséget és egyebeket, hogy elmehessenek egy jó nekik megfelelő helyre?


Vagy egyáltalán mit csinálnak ott piripócsnyírtulokon?? Bp-től 230km-re.

Ez elképesztő! Írta is valaki,hogy épeszű ember Budapesten lakjon vagy külföldön.


Bp elfogadóbb az biztos. Ott, ha valaki lemegy egy ilyen szórakozó,ismerkedős helyre,a kutyát nem érdekli,hogy milyen beállítottságú az egyén. Nyugodtan el lehet lazulni,szórakozni,ismerkedni.


Míg képzeljétek el ezt vidéken! Az illetőt,ha kiderülne róla,hogy meleg...összesúgnak-búgnak a háta mögött. Kiközösítik,lenézik,inzultálják.

Hát ennyit a vidéki paraszt,tanult,begyepesedett kúltúr parasztokról!

2016. szept. 5. 20:11
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
#12: Barátnőm zalaegerszegi :) Bár én pesti vagyok, de hát... így is azért párt találni van esély. Nyilván ha valaki meg mást akar, arra jobb a buli...
2016. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4%
Kiskocsog, a búzákat mindenhol lenézik, kerülik. Pesten is, vidéken is, külföldön is. Miért akarna bárki is egy homárral együtt lógni, ha ő maga nem az.
2016. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
#13: Hát nekem sokkal több hetero barátom van leszbikusként, mint meleg... :D De te tudod.
2016. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Persze persze, hihető.
2016. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
9%

"Nézzük meg Angliát vagy Franciaországot,mennyi ilyen meleg hely van. "


Meg millió bepofátlankodott arab, néger stb.


"Nálunk meg vidéken sehol semmi,csak a nem elfogadás,az érthetetlenség."


Ott még vannak értelmes emberek.


"Aki,pl. Pécsen lakik,az kellemes kikapcsolódásra utazzon fel mindig Budapestre?"


Én iránt javaslom.

2016. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Végre egy rendes ember.
2016. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

Én Angliában élek, és semmi baj sincs a befotlánkodott négerekkel, lengyelekkel, arabokkal. A magadfajtával több van...ezért tart ez az ország ott ahol tar.

Való igaz, hogy Alsóbögyörösvalagpuszta sem meleg embernek, sem heteronak nem az igazi, mert a 200 eurós fizetésekből heteroként sem lehet normális életet élni.

Nem véletlen hogy kb 800.000 magyar él Londonban.

Nem véletlen hogy évi 150.000 magyar hagyja el Magyarországot és megy akárhova legyenek ott bevándorlók de mégis normálisabb az élet, a fizetések meg úgy általában minden.

A homofóbok meg maradjanak Mo-n. Jó ez nekik...

2016. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
1%
teljesen normális, sőt, meg jobban visszakéne szorítani ezt a betegséget
2016. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyu a meleg helyek piaci alapon működnek, mint minden más vendéglátó egység, ha van rá igény (fizetőképes kereslet), akkor lesz meleg hely is, ezí gy működik
2016. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!