Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én érzem, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy egyre többen foglalkoznak a meleg kérdéssel, és a közeljövőben pozitív változás alakulhat ki?

Figyelt kérdés
Mostanában (ha csak a facebookot nézzük) akkor is tele van a bulvár melegekről, homoszexualitásról szóló cikkek. Pl.: Szidják egyikben ezt a politikust, aki rosszat mondott a melegkről, vagy tesztelik a budapesti lakosokat, hogy reagálnak egy sétáló meleg párra az utcán, vagy éppen csak heteroszexuálisok állnak ki a melegek jogaiért. Eddig én nem tapasztaltam ilyen aktív propagandát, és úgy érzem ha nem is hónapok de 1-2 év kérdése, és elérheti magyarország a melegekkel szembeni teljes egyenlőséget...

2015. jún. 3. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Legyen így barátom! 21/F
2015. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

1-2 év múlva teljes egyenlőség ? Dehogy... sztem minimum 10 év még,és akkor még nem mondtam sokat.

Sokan elfogadják,egyre többen,ez tény,de nem lesz elég az 1-2 év.


22/F m.

2015. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Te hol élsz ember ? Mert hogy nem Magyarországon az fix. 17/f bi
2015. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az eddigi helyzetekkel, de az is biztos, hogy eddig is rengeteg változás ment végbe a Melegek üldözésétől a "még 1-2 ember odaköp egy melegnek az utcán"-ig. Amikor az előbbi volt, akkor se gondolta senki, hogy be fog következni az utóbbi...
2015. jún. 3. 23:51
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Jogi egyenlőségről addig kár is beszélni, amíg szemléletmódbeli problémák vannak, márpedig vannak elég rendesen. Más országokban is előfordul, de nálunk kifejezetten ez a jellemző. A melegekről alkotott közvélemény szerintem kifejezetten negatív és a valóságtól elrugaszkodott, és őszintén szólva, sajnos nem tartom reálisnak hogy ez az általad említett rövid időn belül túlnyomó mértékben változzon, de kívánom hogy neked legyen igazad!
2015. jún. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

A magyar társadalom alapvetően nem kirkeszető a búzákkal. Magánügye mindenkinek ki milyen emi indentitású.

De a biztosítékot az veri ki, mikor van a fővárosban az éves bui vonaglás és verik a mellüket, hogy őket már pedig meg kell becsülni és kivételesen kell kezelni, mert bu .ik.Eleve liberalizmus van, mindíg a kisebbséget kell előtérbe helyezni, ami rossz. Generálják ezzel a gyűlöletet. Nem utálom a bu. ikat, de amit akkor művelnek gyerekek előtt is, agyon kéne lőni őket.

2015. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én ezzel értek teljesen egyet (nyilatkozat) Tarlós részéről:


"Szigorúan személyes véleményként azt tudom önnnek megfogalmazni, ez az egész jelenség számomra nem természetes és számomra visszataszító, tehát a férfi és női nem alapfunkciói nem véletlenül alakultak ki. Amíg a kettő egymással be nem helyettesíthető , addig mondhatjuk, hogy előfordul a természetben, de nem organikus része a természetnek."

2015. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#6-os, pont a magadfajtáról is olvastam egy cikket. Kb. az életben minden egyes nap mindenkinek az arcába nyomják a heteroszexualitást, te meg azon vagy kiakadva, hogy a melegek ÉVENTE 1X tartanak egy napot...
2015. jún. 4. 15:58
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem az a gond, hogy van egy nap nekik, hanem amit ott művelnek.
2015. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és nem politikát kéne belevinniük és direkt kihívóan viselkedni és nem ott ahol. Inkább valami eldugott helyen.,
2015. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!