Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért sokkal inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért sokkal inkább művészi hajlamúak? Van itt olyan meleg, akiben semmilyen művészi hajlam nincs, vagy nem érzi?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat bennem semmi muveszeti hajlam nincs :P 17/f Viszont lehet van csak egyáltalán nem érzem
2016. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
96%

Bennem van 😁 de legtobb meleg szamara a muveszet rajz, festes stb.. jelenti a kikapcsolodast. Es azert vagyunk muveszi hajlamuak mert hat egy meleg embernek sok lehet a problemaja munkahely , kapcsolat, szerelem, iskola stb..

Megnyugtat kikapcsol. Es a ezeket a negativumokat konnyebben kiadjuk egy cerka vagy ecset segitsegevel.

2016. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legtávolabb áll tőlem bármi aminek köze van a művészethez :D
2016. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy a művészek közt sok a meleg, miért?
2016. szept. 21. 23:47
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom mert a művészek alapvetően érzékeny emberek, és a meleg férfiak között több ilyen van, mint heteróknál.
2016. szept. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bennem sincs sok művészi 19f
2016. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok és művész. Alapvetően eltérek a normától, mindent megkérdőjelezek és igen, érzelmes és érzékeny vagyok.

Már kicsiként is fura voltam, de általános iskolában kezdett el ÚGY érdekelni a rajzolás. A fiúkkal és a lányokkal se sikerült komolyabban barátkoznom, mert egyszerűen máshogy értem be, mint a többiek(nekik pl a szexualitás volt az első, míg nekem az utolsó dolog a szakáll elött...még mindig nincs teljes arcszőrzetem).

Nem voltam boldog tini. Majdnem az egész 10-es éveim depresszióval és/vagy melankóliával teltek, mert nem tudtam beilleszkedni, meg személyes ügyek miatt is.

Nekem segített a rajzolás átvészelni ezt az egészet, ez lett a komfortzónm, sikerélményem.

Most 20 vagyok és csak most kezdek szocializálódni komolyabban.

Lehet, hogy festőművész leszek, de lehet, hogy más -szintén művészethez köthető- pályát, életutat választok.

Őszintén szólva szerintem nem a homoszexualitásom miatt lettem művész és nem azért vagyok érzelmes. Gondolom az érzelmességemet apámtól örököltem.

Személy szerint úgy gondolom, hogy az sztereotípia, hogy annyi meleg művész van. Persze nem láttam/olvastam kutatásokat ebben a témában, szóval nyugodtan megcáfolhattok.;)

20/m/f

2016. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok. Színésznek tanulok, illetve színész is vagyok, játszom színházba, esetleg filmekben stb.

Őszintén szólva én még eddig nem találkoztam olyan meleggel aki akár egy kicsit is nem vonzódott a művészetekhez. :D De persze ez változó.

De például dolgoztam RTL-nél, na az ott lévők 80% meleg! Úgy értem az RTL-t mint művészet. Hiszen az operatőri munka, stylest, is a művészethez kapcsolódik.

Fura dolog ez, de biztos van, vagy ha még nincs, születni fog róla valami tudományos magyarázat, mert tényleg furcsán összefügg a homoszexualitás és a művészi hajlam.

2016. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 évig hobbi szinten írtam regényeket, bár nem sokat fejeztem be. "Életművem" meg egy HDD hiba miatt letörlődött :( Aztán amikor lett először még barátnőm, meg elkezdtem dolgozni, akkor felhagytam ezzel, majd áttértem a zenékre, egész pontosan mixeket készítettem (bár nem tudom, ez belefér-e még a művészi részbe). Írni, fogalmazni a mai napig nagyon jól tudok, ha kapok rá elég időt, mert egyébként meg írásban (facén pl.) elég félreérthetően tudok fogalmazni, és gyakran lettek már veszekedések ebből :D
2016. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Bennem nincs igazán művészi hajlam szerintem, habár szeretem a művészeteket :)

27F

2016. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!