Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért sokkal inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért sokkal inkább művészi hajlamúak? Van itt olyan meleg, akiben semmilyen művészi hajlam nincs, vagy nem érzi?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
szeretek rajzolni, gitározom 6 éve, zenét szerzek, de a költészettel is elkezdtem foglalkozni az elmúlt időben. micsoda sztereotípa! 16f meleg
2016. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

A melegek érzései és érzelmileg kifinomultabbak. Én is meleg vagyok és egy művészi hivatást gyakorlok. Ráadásul még ha vegetáriánusok is, akkor még inkább.

Jah, ha már itt tartunk, vannak itt olyan melegek akik művészetekkel foglalkoznak és vegetáriánusok vagy vegánok?

2016. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Három vegán bejön az étterembe. Onnét tudom mert mindenkinek elmondták amint bejöttek.
2016. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs művészi tehetségem, de művészetekkel foglalkozom. Nem tudom, hogy ez összefügg-e a melegségemmel, vagy véletlen egybeesés. De az tény, hogy ezen a területen több sorstárssal találkozom.
2016. szept. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Én mondhatni hiperracionális típus vagyok, matematikából egyetemen sem mondanak újat, azzal is szeretnék majd foglalkozni, kémiából sem túl egyszerű megfogni. Az sem mellékes, hogy szinte előbb beszéltem latinul, mint magyarul, mert nagyon kicsi voltam, megtetszett egy paleontológiakönyv. Ugye abban közölték a rendszertant is elég keményen, és édesanyám elmondta, hogy az latinul van. Megtetszett a latin és nagyon ügyesen úgy 9 évesen elég jól beszéltem. :D

Utána meg nem igazán használtam, már nem sok minden van a fejemben.

Ami oka lehet annak, hogy a melegek között gyakrabban vannak művészek, az az, hogy az identitáskrízis stb. elképesztő érzelmi megrázkódtatás. Ugye ezt mi kiszenvedjük (internalizáltan). Az, hogy odáig eljutunk, hogy valakinek elmondjuk ezt, hatalmas fejlődést jelent az érzelmi intelligencia terén is. Ezáltal mi ideális esetben könnyebben nyilvánulunk meg az érzelmeinkről, a művészet pedig tulajdonképpen az én olvasatomban az érzelmek képi/írott megjelenítése, így nyilván ez könnyebb.

2017. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, 16/passzív
2017. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Az alkotas kivalto ok a nyugtalansag. Barmilyen. Talan ezert
2017. jún. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem mindenkivel van így
2022. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!