Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Haverom látta ahogy a suliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom látta ahogy a suliban smárolunk egy barátomma, és az a baj hogy fiúk vagyunk és esélyes megtudja az egész osztály. Mit tegyek hogy ne mondja el senkinek? 18f

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 10:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
először próbálj meg beszélni vele
2016. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Személyiségi jogaid neked is vannak, nem sértheti meg őket, nem teheti meg hogy a nagy nyilvánosság előtt megrágalmaz, vagy valótlant állít, vagy a tényeket elferdíti mert bírósághoz fordulhatsz akár te akár a szüleid.

Simán a jog eszközeivel elmagyarázod neki, ha Úriember mivolta nem jön elő a lelke mélyéről.

Mármint hogy másnak az élete az másnak az élete, not your business...

2016. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
USA-ban ezért simán lecsuknák...
2016. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

2:

Te kva hülye vagy. Csak simán elkezdi terjeszteni a barátai, haverjai, ismerősei között. Ezért nem lehet bírósághoz fordulni.


18 éves srácokról van szó, nem 30 éves "úriemberekről", mint te írod.

2016. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hülye csak kérdezz meg egy ügyvédet.

Itt egész osztályról ír, vagyis egy közösségről, az abban nap mint nap résztvevő emberekről akik közé felnőttek is tartoznak.

18 évesen meg büntethető.

Rágalmazás, becsületsértés stb pedig létezik.

Ma már egyetlen hülye kis tinédszer se gondolja azt hogy bármit megtehet, bármit leírhat, bárkiről bármit állíthat anélkül hogy felelősségre lehetne vonni.

2016. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

5:

Te voltál valaha 18 éves? :D Mert én igen és emlékszem hogy én is milyen voltam és milyenek voltak az osztálytársaim is.

Kisgyerekek ba zmeg, agyilag mind. A városunk egyik legfelkapottabb gimijében.


"Ma már egyetlen hülye kis tinédszer se gondolja azt hogy bármit megtehet"

De!


Nem is beszélve arról, hogy úgy beszélsz, mintha évi szinten tucatnyi kamasz 18 évest ítélnének el ilyesfajta bűnökért. Egyszerűen álomvilágban élsz, ha ezeket komolyan gondolod. Meg persze a rendőrök is teszik profin a dolgukat, mint az NCIS-ben...


Miért csak a legértelmesebb 2%-ra tudsz gondolni, miért nem az átlagos kamaszokra?

22/F

2016. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyenek a mai kamaszok én 24 vagyok, és én is egy budai gimiben végeztem, és elég komoly volt a nép ott...

Rólam is mindenki tudta hogy meleg vagyok de senki sem forszírozta.

A rendőrökek mi köze ez magánvádas intézmény, simán bemennek a szülők ha gondjuk van az egyik gyerekkel.

Én úgy hittem csak van némi eszük a 'maiaknak" mert az élet elég korán kezdődik és próbálj meg nem megfelelően viselkedni egy munkahelyen pl 16 évesen felvesznek a Starbucksba és már röpülsz is ha kekeckedsz. Ez van a sulikban is nem?

És egy 18 az már kivénhedt tini, az már a felnőttek világához tartozik nem 14 éves.

2016. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az nem fér a fejembe, hogy egy miért kell szégyellni egy osztály előtt ha valaki meleg- bár MO-n ebbe ne mélyedjünk bele ez tmég meg is értem, de hogy lehet valaki olyan tahó hogy más magánéletét kipo..zza, mit gondol meg fogják dícsérni érte?

Miféle iskola az ilyen gettóképző?

Hogy fog viselkedni egy egyetemen vagy egy fősulin?

Ahova én jártam ott még a tanárok között is volt akiről tudtuk hogy piál, volt aki meleg volt, stb senkinek semmi köze hozzá, nem azért mentünk oda hanem tanulni.

2016. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7-8:

Én vidéki közepes (80 ezres) város gimijében végeztem. 35-en voltunk az osztályban, abból 21 fiú és 2-ről tudtuk hogy bu-.zi, 1-ről meg hogy biszex.


Sosem volt emiatt ba sztatás, csúfolás, vagy hasonló. Most érted: Nem akarok melegházasságot, utálom a pride felvonulást, de ez nem azt jelenti hogy gyűlölök minden meleget vagy hogy náci lennék.

Az egyetemen a szakom évfolyamán 5-en voltunk fiúk, abból 2-en nyíltan melegek voltak és velük is jártam bulizni. Haverkodtam nyíltan meleg emberekkel.

De az durva, ha azért rendőrségi eljárás járna, mert valaki elmondjak másoknak azt valakiről, hogy az meleg. Ilyen szerencsére nincs a valóságban.

2016. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ricsi59 ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy megb...od a száját ha beszél:-D 25hetero f
2016. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!