Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létre lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létre lehetne hozni egy szexhaveri társaságot?

Figyelt kérdés

A terv a következő:

Néhány egymásnak tetsző srác elmegy orvosi vizsgálatokra, főként HIV tesztre. Igazolják egymásnak, hogy minden oké. Ezek után megfogadják, hogy csak a társaságon belülről választanak szexpartnert. Új tag felvétele tag ajánlásával és az orvosi vizsgálatokkal lehetséges. Minden tag minden tagot ismer, legalábbis tudja róla, hogy a klubban van. Hogy a klubbon belül ki kivel és mikor szexel, ahhoz a többieknek semmi köze. Aki a klubbon kívül szexel, az ezt köteles bevallani. Úgy jöhet vissza, mint egy új tag. Aki bármilyen okból nem szeretne a továbbiakban egyik taggal sem szexelni, annak illik kilépnie.

Tudna egy ilyen normálisan működni?



2016. nov. 5. 11:14
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
93%

Érdekes, lehetne hogy minden második héten új párt választunk.

Az a baj hogy nekem csak mocskos ötleteim vannak :D


De majd hivj meg.

2016. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

l izgat évek óta. Hogy azt kell csinálnom amit mondanak és amikor, kedvére használ, mint egy szexrabszolgát, füttyent egyet és már térdelek, ha lassú voltam megbüntet...

Kikötöznek és azt csinálni velem amit szeretne, megdugja a szám, majd vadul, durván meg is dug többször is


Privátban irjatok.

2016. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Nekem erről Aleister Crowley titkos társasága jutott eszembe. Nagyon izginek, és praktikusnak tűnik, bár én kapcsolat párti vagyok.
2016. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
93%
Lehetne hogy két részre osztjuk a társaságot azokra akik szeretik ha kihasználják őket és az aktivakra akik kiválasztanák hogy épp arra a hétre melyik "rabszolgát" akarják. mint pl 2est
2016. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem tök jó lenne. Heterók között is kellene ilyen klubbokat csinálni.:D
2016. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Én láttam vmilyen sorozatot ,amiben egy ilyen társaság tagjai elkezdték egymást kinyirni.
2016. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A heterók engem nem érdekelnek.

Aki menet közben összejön valakivel és monogám kapcsolatot szeretne, az értelem szerűen kilép, mint bárki, aki nem kíván klubbon belül szexelni.

A klubbon belül milyen alcsoportok alakulnak, az már részlet kérdés. Mindenki azzal szexel, aki tetszik neki, és úgy, ahogyan jól esik neki. Arról nem volt szó, hogy minden klubtag minden klubtagnak tetszik. De ha senki sem tetszik a csapatból, akkor miért lépsz be?

A lényeg csak az, hogy tudhatod, ha ebből a körből választasz és te is betartod a szabályokat, akkor nem kapsz el semmit, amit nem szeretnél és nem kell akkora hangsúlyt fektetni a védekezésre. Hiszen maga a klub a védekezés.

Csak ugye egy ilyen klub egy nagy bizalomjáték. Hiszen ha csak egy ember egy alkalommal félre... és nem vallja be, akkor nagy baj is lehet belőle.

Hogyan lehet elérni, hogy minden tag szabálykövető legyen, minden tag minden tagban megbízzon és mekkora méretű társaságig tud ez működni?

2016. nov. 5. 11:53
 8/28 anonim válasza:
93%

Szerintem kb. 10 férfi lenne az amit még lehet szabájozni.

10 ember elegendő ahoz hogy lehessen válogatni a csoporton belul partnereket,


És egyben nem olyan nagy a tömeg, vagyis könnyebb megismerni a másikat s igy megbizni benne.



Ahoz hogy a biztonságok tudjuk garantálni, az kellene hogy folyamatosan vizsgálatokra járjanak a tagok. (pl 2 vagy 3 havonta)


Illetva az lenne a leghasznosabb hogy ha a társaságba olyan férfiak, fiatalok lennének akik titkolyák a szexualitásukat.

Azzal hogy megnyilnak a csoportban sokkal könnyebben biznának meg egymásban a tagok, illetve ki lehetne küszöbölni hogy havonta lépjenek ki a csoportból.

(mert már meg.ták azt aki tetszet nekik)


Mind emelet meg egy bizonyos szintig egy szellemi biztonságot is tudna képviselni a szexualitásukat titkolo fiataloknak.

2016. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet persze.
2016. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Épp az a lényeg, hogy én nem szeretnék rendszeresen vizsgálatra járni. Mindig elájulok vérvételen. Ezért keresnék megbízható partnert. Sok más mellett ezért is volt nagyszerű monogám párkapcsolatban élni, amikor lehetőségem volt erre.

Ha valakit rendszeresen vizsgálatra küldök, akkor abban nem bízom. Így nincs értelme. 2-3 hónap bőven elég arra, hogy behozzon valamit.

Azt hogyan ellenőrzöm, hogy ki hol vállalja fel magát és hol nem?

2016. nov. 5. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!