Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létre lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létre lehetne hozni egy szexhaveri társaságot?

Figyelt kérdés

A terv a következő:

Néhány egymásnak tetsző srác elmegy orvosi vizsgálatokra, főként HIV tesztre. Igazolják egymásnak, hogy minden oké. Ezek után megfogadják, hogy csak a társaságon belülről választanak szexpartnert. Új tag felvétele tag ajánlásával és az orvosi vizsgálatokkal lehetséges. Minden tag minden tagot ismer, legalábbis tudja róla, hogy a klubban van. Hogy a klubbon belül ki kivel és mikor szexel, ahhoz a többieknek semmi köze. Aki a klubbon kívül szexel, az ezt köteles bevallani. Úgy jöhet vissza, mint egy új tag. Aki bármilyen okból nem szeretne a továbbiakban egyik taggal sem szexelni, annak illik kilépnie.

Tudna egy ilyen normálisan működni?



2016. nov. 5. 11:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%

Végtelenül félénk és beszari társaságra utal ez a kérdés.

Az óvszert nem ismeritek? Vagy puha a ocs és nem megy benne a dolog?


A negatív HIV teszt elég hosszadalmas dolog, és akkor is egy korábbi állapotot mutat..ami azt jelenti hogy az adott időpont előtt nem lett fertőzött.


De ha valaki a vérvétel után is sexel,akkor azt már az adott teszt egyértelműen nem fogja kimutatni.


Életképtelen ötlet.


De leírom a saját verzióm.


Van pár haver,akik megbízhatóak és igényesek.

Van szimpáta meg mi egymás.


Akkor jöjjön 1 üveg Jim Beam és a Durex azt mindenki érezze jól magát.


A mai világban nincs az a bizalom ami rávenne hogy bárkit is gumi nélkül d*gjak meg. Az sem érdekel ha a jó isten maga állította ki a papírt.


Köztudott hogy a legtöbb HIV fertőzést kapcsolatban kapják el a melegek.


Hogy miért?

Mert annyira nagy a bizalom köztük h gumi nélkül d*gnak,de egyik másik a szaunában mást (is) gumi nélkül d*g.

Persze lehet azzal jönni hogy "ááá én aztán nem..."


De ti is tudjátok h ez egy ki----szot kamu.



Ennyi a véleményem erről.

2016. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

Es ha a ferjeddel élnél 5 eve akkor sem dugják vele gumi nelkul?

2016. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Eléggé szánalmas, amikor egy meleg ostorozza a melegeket.


Nekem nemrég ért véget egy bő éves kapcsolat. Tényleg monogám életet éltünk. Nagyon jó volt, hogy nem kellett a védekezésre figyelni. Én ugyan gondoltam néha más pasikra, de nem léptem félre. Szerintem megérte kitartani.


Én ismerem a gumit. Dugásnál nem is zavar. De nem csak dugás van. Orálisan is el lehet kapni a nyavajákat. Láttam már ilyet. Szopásnál már zavar a gumi. Aztán van még nyalás, meg sok minden. A nyelvemre is húzzak gumit?

2016. nov. 6. 09:59
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet nem rosz, azonban rengeteg a felmerülő probléma, a legfőbb talán az emberi viselkedésben van, egy ilyen kisebb társaság akkor működhet, ha van bizalom, de ez egy nagyon töréleny dolog, amihez kapcsolódik egy probléma, ahogy irták, és az a féltékenység, mivel a férfi ember, egy birtoklo típus, így emiatt ha az egyik tag jol kijön két emberrel, akik viszont nem birják egymást abbol baj lehet, szoval ehez modern felfogásu emberek kellenek, akiket nem zavarná, hogy osztozzanak egy passzivon vagy esetleg egy aktivon, azzal is bak van, hogyha bevesszük a szerelem tényezőt, ugye mindenki aki tudja miaz, az egy roppant, rosz dolog, lelkileg sokat árthat a másiknak, hogy valakibe beleszeret, de a másikban ez az érzelem nincs, hanem neki tetszik, hogy mással is csinálhatja, ez a baj, ebből az következik, hogy mégse jo az, hogyha a csoportban megengedett a szerelem, ugye ez pl egy 3,4 tagú haverok között simán lehet, hogy megvan az a haveri-baráti hangulat és senkit nem zavar, hogy mindenki mindenkivel csinálhatja, még akkor se, ha esetleg két párrol van szo, ugye ez akkor vagy ugy szokott működni, hogy a két pár, ugymond nyilt kapcsolatban van, de az sem teljesen nyitott kapcsolat, csak a havernek engedik, hogy a párjuk szexuálisan közösüljön, bocsi a megfogalmazásom miatt, igyekeztem komolyra venni és belegondolni, de elméleti szinten, jo lenne, főleg amiatt, mert például azok akik nem fogadják el magukat vagy szeretnének a melegséggel jol kijönni akkor ha egy ilyen társaság, szivesen várja, kedvesen, stb akkor nemibetegségek nélkül, ismerheti meg ez a világot, megismer egy esetleg normális rendes emberekből álló, brigádot, szoval nem lenne rosz csak sajna a gyakorlat :/
2016. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%
Attól hogy valaki meleg, még nem 100% egyenlő a gondolkodásmódja egy másik meleggel sőt...
2016. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%
miért ha meleg vagyok akkor nem alkothatok negatív véleményt egy másik melegről?
2016. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy ha a "férjeddel élnél"?


Persze ha a férjed péntek esténként titokban a Coxx-ba vagy a 69-be jár és gumi nélkül tolja,akkor bezony te is potenciálisan veszélyben vagy.


Nagyon sok 20 év alatti fertőzött van már, külön-külön mindegyiknek szörnyű története van hogy miért is mikor lett fertőzött.

És sajnos egyre több olyan ember is van aki kapcsolatban kapta el a HIV-et. Ezt lehet tagadni,meg értetlenkedni de sajnos ettől ez még így van.


Ezért írtam hogy nincs az a bizalom a mai világban hogy valaki ekkora rizikót vállaljon.És gumi nélkül s**xeljen legyan akár alkalmi vagy akár komoly kapcsolat.


Ismerősi körömben is van egy 24 éves HIV fertőzött, 5 éves komoly kapcsolata volt amiben egy idő után gumi nélkül s**eltek.


Egyik napról a másikra jöttek a tünetek,amit nyilván az ember teljesen másnak gondol.


Jöttek a vizsgálatok,tesztek és 3 hónap múlva ott volt a kezében a papír hogy "HIV +".

És mivel abszolút tisztában volt vele hogy ő nem b*szott félre,mert nyilván emlékszik rá..teljesen érthetően kérdőre vonta a pasiját akivel elvileg komoly kapcsolat meg óriási Love.


És bezony kóbor numera itt meg ott. Szauna így meg úgy. Persze titokban. De legalább ő is fertőzött volt és nem tudott róla.


"Sajnálom, nem akartam" Hangzott el a hősszerelmes fiatal embertől...hát ezzel aztán sokat ér a kapcsolat másik résztvevője 24 évesen, regisztrált HIV fertőzöttként.


No meg aztán értesíteni azokat akikkel s*xelt titokban...


GÁZ GÁZ,pofa égés. ciki...ráadásul büntetőjogi felelősség is.


De ha nektek ilyesmire van szükségetek,lelketek rajta.


Csak aztán nehogy pár hónap múlva, tanácstalanul,könnyes szemmel gyertek tanácsadásra a "mi a f*om lesz most velem" kérdéssel :)


Védekezni kell, mindig!

2016. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Ilyen sztorit én is hallottam. Teszttel kezdték az együttjárást. Aztán véradáson szoltak, hogy... Annyi, hogy ott nem hív volt csak valami gyógyítható. Először még tagadott is a vétkes, de a tagadásnak nem sok értelme volt.


Ezzel együtt azt mondom, hogy hiszek a hűségben. A volt pasimban most is megbíznék. Nem könnyű hűségesnek lenni, de én továbbra is úgy érzem, hogy megérte. Akivel nem éri meg hűségesnek lenni, azzal kapcsolatban sem érdemes lenni.


Külön véleménye mindenkinek lehet. De ha valaki teljesen általánosságban szidja a saját fajtársait, az akkor is szánalmas. Épp egy melegnek kéne tudnia, hogy nem minden meleg egyforma. És ezt is tudhatná, hogy minden meleg milyenségének megvan a maga oka.


Ez az egész szxhaveri társaság egy hipotézis. Kár emiatt ölre menni, még itt verbálisan is. Biztosan lehetne néhány srácot találni, akivel működne, de nem biztos, hogy érdemes lenne megcsinálni.

2016. nov. 6. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!