Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is csúnyának érzitek néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is csúnyának érzitek néha magatokat attól, hogy sokaknak az egekben az elvárása?

Figyelt kérdés
Én alapvetően nem tartom magam csúnyának. Tudom, hogy elég vékony vagyok, ami fura, de mégse tartom csúnyának magam. Azonban mióta elkezdtem ismerkedni fiúkkal azóta más a helyzet. Azóta tök sokan nemet mondtak. Igaz volt akinek meg tök bejöttem, jól nézett ki nagyon csak győri. Szóval én érzem csak úgy, hogy aránytalanul magas elvárásokkal ismerkednek a meleg/bi fiúk? És ettől érzem már lassan csúnyának magam?
2016. nov. 19. 10:31
 1/10 teencurious ***** válasza:
71%
Nekem az önbecsüésem néha 0 volt miattuk és a magabiztosságomat is elvesztettem. Mióta nem ismerkedek senkivel azóta boldogabb vagyok és kezd visszajönni az önbecsülésem és már biztosabb vagyok magamban mint azelőtt amikor ismerkedtem összevissza. Nem tartom magam csúnyának és volt már olyan aki megtett volna értem mindent. De aztán mindig csalódtam. :( Itt már senki sem gondol semmit sem komolyan. Olyan dolgokat tesznek a piszkos céljaik elérése érdekében,hogy az már hatalmas pofátlanság. Elegem lett. Most csak a tanulás lebeg a szemem előtt. Szeretnék egy jó egyetembe bekerülni és talán ott majd rám talál az igazi. :)
2016. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Kedves kérdező!! Én úgy gondolom hogy mesze menőkig sokkal nagyobb elvárásoknak kell megfelelni 1 pasinak a lányért mint visszafelé.Természetesen mivel ez így van,és a nők java részéből hiányzik a küzdőszellem a kiszemelt pasiért,így egyre jobban észrevenni hogy mind a 2 nem egyre jobban a saját neme felé kezd orientálódni.Vagy csak nekem tűnik úgy?
2016. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amióta leadtam egy kicsit a súlyomból, inkább csak szimplán átlagosnak érzem magam, nem csúnyának. De lehet benne valami abba amit mondasz. Én is tudom magamról hogy az ilyen szépfiúk jönnek be nekem, akiknél még akkor se lenne nagyon sok esélyem ha tuti melegek lennének. De ez van. Olyan után nem tudok érdeklődni aki egyáltalán nem kelti fel a figyelmem külsőleg.
2016. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
ne sajnáltasd már magad teencurious hiszen te utasítasz vissza mindenkit...
2016. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon találkoztam ismerkedés során olyan sok nagy igényű emberrel. és nem, nem érzem magam kevesebbnek.
2016. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 teencurious ***** válasza:
93%
#4-es ez teljesen nem így van. De végülis te jobban tudod,hogy mi a helyzet... Meg ugye ismersz is :D
2016. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem elég ha vékony, értelmes, normális, kedves, nem dohányzó, fiatal:)
2016. nov. 19. 16:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek egekig vannak az elvárásai, az max. magával tud játszani. Én megöregedtem, megcsúnyultam, s mégis jól érzem magamat a bőrömben. Amikor jóképű voltam és fiatal voltam, akkor hülye és kibírhatatlan. Nem óhajtom visszasírni akkori önmagamat. Minden így jó, ahogy van. Akinek meg nem tetszem, tolja el a biciklijét. :) :)
2017. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem úgy. Pedig a magasságom sokaknak nem jön be, vagy csak perverzó szempontjából. (207cm)
2018. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem okoz gondot. Nem jó ha jelentős visszacsatolás működik mások véleménye által.
2018. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!