Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szomorú voltam egy buliban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú voltam egy buliban a magány miatt. Ti hogy küzditek le ilyenkor az érzelmeket és a vágyat?

Figyelt kérdés

Szombat este voltam egy buliban (konkrétan egy középiskolás gólyabál volt, ami után lehetett bulizni hajnalig) 4 lány barátommal. Közülük kettő tudja, hogy meleg vagyok, a másik kettő pedig szintén nem homofób, szóval akár ők is tudhatnák. 1 kivételével mindannyian szinglik vagyunk és jelenleg mindennél jobban vágyunk arra, hogy valakivel végre csókolózhassunk, elmenjünk kettesben valahova és hogy legyen valakink. A buli felénél szétszéledtünk. A lányok elvoltak, de én csak néztem a két fiút aki tetszik nekem, ahogy táncolnak, jól szórakoznak és riszálják magukat a lányok között. Az egyikről talán el tudnám képzelni, hogy esetleg biszex és terveztem, hogy odamegyek hozzá és megcsókolom, lesz ami lesz, de nem sikerült. Csak ültem , nagyokat sóhajtottam és már majdnem sirtam. Néhány bulizó osztálytársam próbált behivni a nagy tömegbe, hogy táncoljak én is. Nem vették észre, hogy szomorú vagyok. Még pár percig ültem és végül fogtam magam és elmentem sétálni a városba és haza jöttem.

Kissé bánom, hogy nem történt semmi és kavarognak bennem a gondolatok, hogy mi lett volna ha tényleg megcsókolom azt a fiút. Megharagudott volna? Mgeütött volna? Vagy jól sikerült volna minden, ahogy arról álmodoztam egész éjjel?..

Mi a véleményetek, legközelebb megéri kockáztatni? Vagy csak várjak a csodára?



2016. nov. 20. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs bajom a melegekkel de én nagyon nem szeretném ha lekapna.
2016. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vagy benne biztos kérdezz rá, hogy meleg-e.
2016. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még ha egy meleg bárban, hajrázós buli közepén kapna le engem valaki, még azt sem tartanám elfogadhatónak... Meg kell tanulnod külön választani, hogy érzelemmentesen fantáziálj másokról, különben hatalmas pofára eséseid lehetnek.

Egyébként én úgy oldom meg az ilyen helyzeteket, hogy nem sűrűn járok bulizni. Nem is bírom az ilyesmit, és a piáért sem vagyok oda. Nem mellesleg nekem tudatmódosító szerek használata nélkül is vannak olyan betépett gondolataim, mint másoknak drogokkal se, úgyhogy eléggé elvagyok. :3

2016. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló dolgot éltem át én is csak nekem 2 hete volt a gólyabál. Táncoltunk egy csaj haverommal mintha járnánk, és kib*szott jól ment. fel is hívtuk a figyelmet magunkra, mindenkinek tetszett amit művelünk. Ez a "dicsőség" kicsit segített enyhíteni az ürességet amit a helyes fiúk elérhetetlensége miatt éreztem. 17f
2016. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
miért nem tudsz vele beszélgetni, írni neki fbon, ismerkedni és kideríteni érdeklik-e a fiúk? neked lenne gázabb hogy tök random odamész hozzá és mindenki előtt lesmárolod. én meleg vagyok, ha kérdezik felvállalom, de engem senki se csókolgasson buliban. se haver se idegen se senki ne kapjon csak úgy le
2016. nov. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Foglald le magad, a gimi nem a melegek terepe. Probalkozni lehet, de nem egyszeru. Ilyenkor mindenki keresi magat es az identitasat.

Tegyuk fel a kiszemelted meleg. Ha heteronak akar latszani, ugyis megutod a bokadat.

Ilyenkor max haverok "kiserleteznek" egymassal.

Gimi utan tied a vilag. Vagy ott a net, ahol sokan vagytok. :3

2016. nov. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ez elég veszélyes terep. Mi van ha...? Talán...? Lehet...?

Az sem ok, hogy kedves veled, rád néz, mosolyog.

Persze egyszer élünk, de lehet nagyon rosszul veszi, ha hirtelen letámadod, kiderül, stb.

Ha ez vigasztal, nem csak te vagy szomorú a magány miatt, és amiatt, hogy tetszenek fiúk, akik elérhetetlennek tűnnek...

2016. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Amire vágysz az ismerkedésben az a valódi,hamisítatlan igaziság.Nem a társkeresők robotos profil lapozgatása.

Nagyon együttérzek veled.Nekem is hiányzik az életemből ez a sok látszólag apró,de nagyon fontos dolog: élőben szemezgetés,apró jelek adása, a "hú ez a helyes fiú ki lehet". De egyszerűen én sem nem tudom mit lehet tenni ilyen helyzetekben,pedig már bőven felnőtt vagyok.:( A legtöbb amit tettem ilyenkor,hogy akikbe beleszerettem,velük elkezdtem barátkozni.Egyrészt jólesett az emberi közelség,és persze ott volt a háttérben a "hátha". A "hátha" sajnos mindig az lett,hogy a nők érdeklik őket.:( De szívből kívánom,hogy neked jól akakuljon minden!

Nem akarok beleszólni,de esetleg a lányok nem érdekelnek? Sajnos melegként azt kell mondjam,hogy ha bármit is érzel lányok felé,ebben a korban talán még van lehetőség inkább az erősíteni.Én a saját életemből úgy érzem,hogy ebben a világban nagyon kevés lehetőségünk van "nem hetero" vágyakkal.:(

2016. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ki lehet mondani semmi lehetőségünk nincs, az idő meg megy... Ilyen bulikba én sem járok, régen sem jártam (kb. 16 éves koromban sem), egy vidéken élő 43 éves (ffi) vagyok. megértem a kérdező érzelmeit, de vedd figyelembe a világ nem a meleg érzelmekre van alapozva. A pénz, a pu**i, és egyéb önös érdekek amik mozgatják a dolgokat.
2016. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!