Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van más is aki soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki soha nem nyalna ki egy másik férfi ánuszát? Azért mégis onnan jön a xar, ráadásul szőrös, ha meg borotvált akkor meg borostásan szúr, undortó.

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
"onnan jön a xar.." De a lompossal azért megkínálod..
2016. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
barátomé nem szőrös és gyantáztatja szóval puha és fini. élek halok a popójáért
2016. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt: puskát tart valaki a fejedhez, hogy neked kötelező egy férfi ánuszát nyalni?


Másrészt: ha téged undorít, ne csináld. Nem mindenkinek jön be.


Harmadrészt: ennyi erővel az orális szex is hasonló. Minek csinálja azt valaki egy férfinak/nőnek, mert az is lehet szőrös, és a vizelet is onnan jön.

2016. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg, aktív srác vagyok és én sem nyalok segglyukat. Ennyi. Nem szeretem. Kész.


Nincs ezzel semmi gond. Csak talán kicsit túl frontálisan, agresszívan fogalmaztad meg, azért vált ki visszatámadó reakciót a kérdésed sok válaszolóból.

2016. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező, ez is úgymond "ízlés" kérdése. Van, akit felizgat, ha csinálhatja ezt másnak, van, akit az izgat, ha kinyalják neki.

És van, akit ez taszít, mert undorító. Én nem tartom undorítónak, ennek ellenére én sem csinálnám. Meg gondolom normális esetben a "passzív" fél ebben a szituációban azért megmosakszik alul is rendesen. Mellesleg azoknak kb a 90%-a, akik ezt szeretik csinálni, is csak akkor szeretik, ha az illető feneke nem, vagy csak nagyon kicsit szőrős. Dzsungelt szerintem elenyészően kevesen szeretnek nyalogatni.


Ez kb olyan, mint a nők vaginája. Azt is inkább akkor nyalogatják a férfiak előszeretettel, ha nem szőrös. Mind férfinál, mind nőnél viszont vannak olyanok, akiknek bejön az, ha a másik szőrös.

2016. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 teencurious ***** válasza:
100%

Sajnálom,hogy ilyen rossz tapasztalataid voltak kedves kérdező. :D Ee azért ne általánosíts!:)

Azt tudni illik,hogy a passzív fél minden szexuális tevékenység előtt alaposan kimossa magát, hogy ne adódjon semmi kellemetlenség. A szőrtelenítésről nem is beszélve ( ízlések és pofonok)

Én személy szerint mindig tisztán tartom magam. Még akkor is ha nincs barátom. Nekem úgy jó érzés tisztának lenne. És rendszeresen szőrtelenítek és ápolom magam odalenn is. Szóval minden selymes és puha. ^^

18/passzív

2016. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Én pl. mindig kinyalom a páromat, alap nálam, de vannak sokan, akiket nem izgat a nyalás.
2016. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
aktiv vagyok de szivesen kinyalom az ánuszt nekem bejön ha szőrös
2016. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Mégis milyen sokan vannak, akik bizony egy kis előléptetéshez, többlet fizetéshez bizony kinyalják a főnök úr ..ggét.
2016. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekeim, ez olyan mint a pacal-kérdés:

Ha jól elő van készítve, akkor isteni!Ha nem, nos akkor egy életre meg lehet undorodni tőle!

2016. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!