Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érzelmesebb, egyedülálló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmesebb, egyedülálló meleg srácok! Hozzám hasonlóan nektek is kicsit nehezebb megélni a karácsonyt? 21f

Figyelt kérdés
Ilyenkor még inkább előtörnek belőlem az érzelmek. Belőletek is?

2016. dec. 23. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg azért is, mert a tv-ben ilyenkor tonnaszámra adják a szerelmes filmeket, én meg mindig megnézem őket :/

De a Valentin nap is ilyen nekem, na meg (amit valaki írt is előttem) tavasszal, amikor mindenki összejön mindenkivel

21F

2016. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Someone Alone ***** válasza:
100%
Igen.
2016. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Naaa :D jo nektek, persze nem ugy csak azért, mert én már egész évben bőgök/bőgnék mindenen, ha kutyusokat látok azért, ha felhőket azért, ha süt a nap azért, ha borús azért, ha olvasok meleg történetelet happy ednel vaaagy csak simán tényleg csak szexelnek bőgök :') már mindegy milyen filmet nézek bőgnék vag bőgök is xd valami borzasztó :D nem győzöm inni a sok vizet, de ne csüggedjetek :D ha felketlek kérdezzétek magatoktol "miért keltem fel?" Azért, hogy rendbeszedjem magam, "Miért?" Mert a fene tudja, véletlen vagy direkt valaki belém botlik akkor ne a zombi formámban legyek xd persze tuti abban leszek, ez mindenkinél igy van


21/f

2016. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ünneplem így nem nehéz^^
2022. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tartok karácsonyt amikor majd lesz párom..Így jobb:)
2022. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A hatodik magányos karácsonyom lesz az idei..

Már úgy vagyok vele,mint a 15 ös válaszoló.Igazi ünnep akkor lesz,ha lesz, akivel átölelve élhetem át...

És akkor már nem a magány miatt lesz párás a szemem...

2022. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!