Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Nekteek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Nekteek milyen egy romantikus együttlét? Most nem a szexre gondolok hanem egy romantikus napra mondjuk. Leírnátok? Nagyban más mint a heteróknak? 18f

Figyelt kérdés
nem vagyok meleg, csak kíváncsi.
2017. febr. 8. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban másabb,hogy itt 2 férfi van. Amúgy ugyanolyan mint a heteróknál,pl.együtt vacsorázunk,utána sétálunk,ha olyan környéken vagyunk,megfogjuk egymás kezét stb.Mi például nagyon szeretünk együtt fürdeni a barátommal,jó nagy kádunk van,elferünk benne ketten:-)Összebújunk tv nézés és alvás közben,otthon elég gyakran megcsókoljuk egymást,ilyesmi:-)

21/F

2017. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Kb. ugyanolyan, max. olyanokban más, hogy más helyekre megyünk mert az adott kávézó vagy kajálda nem melegbarát. De ja, ezen kívül ugyanolyan mint a heteróknál.
2017. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
huh lemarad h inkább tinik véleméne érdekelne mivel én is tini vagyok, de a 21 még nem annyira öreg :) értem. de én pl még suliba árok, és ilyen emberek véleméne érdekelt leginkább.
2017. febr. 8. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hú, én nagyon szívesen mennék piknikezni.

Csak nincs kivel... Nincs hova (szét fagyunk)...

:D De az nagyon romi lehet. 17

2017. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs barátom,mint pasim,de az egyik barátommal,akivel közel állunk egymáshoz,sűrűn járunk kávézókba,ott elmegyünk mosdóba,ha nincs bent senki,ad egy puszit,vagy megcsókol,séta haza,vagy akár kocsikázás. Nem élünk együtt,tehát engem csak kidob a sarkunkon,én meg besétálok a házunkig😀 Volt már,még az elején,hogy kisurrantam,mert nem tudtam még hogy elmondani a szüleimnek,hogy mégis kivel talizok.

15/f/m/p,a barát 19

(NEM KÉREK ÜZIT,KÖSZI)

2017. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Egy válaszoló lokó ***** válasza:
100%
Én azt szeretem mikor párommal elmegyünk valahova ebédelni/vacsorázni, majd hazamegyünk és összebújva filmezünk (nem romantikus filmeket szoktunk nézni, mert azt egyikünk sem szereti). Ezen felül nagyon szeretek vele elmenni sétálni a város szebb helyeire. Ha nálam vagyunk (Debrecen) akkor a nagyerdőre megyünk ki, ha én vagyok nála, akkor dunapart, vagy hajógyári sziget... ahol nincsenek sokan és többnyire sötétben, amikor anélkül foghatjuk egymás kezét, hogy bárki belekötne. Számomra ilyen egy romantikus nap és szerintem nem külömbözik a heterókétól.
2017. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk leginkább a strandolás mondható romantikus együttlétnek. Minden nyáron többször elmegyünk ugyanabba a városba, ugyanarra a strandra. Az útnak megvan a kialakult szokása: mindig vonattal megyünk, mindig ugyanabba az áruházba megyünk be előtte, reggeli "indítónak" mindig ugyanazt a péksüteményt vesszük stb stb.

Ez 6 éve így megy, s ez annyira hozzátartozik a kapcsolatunkhoz, annyira romantikus számunkra, hogy ilyenkor mindig előjönnek bennünk a romantikus-nosztalgikus érzelmek.

2017. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!