Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik igaz barátság meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz barátság meleg és hetero fiú között?

Figyelt kérdés
Legjobb fiú barátomnak tervezem elmondani, hogy meleg vagyok. Azt hiszem már sejti, viszont ettől függetlenül nagyon jóba vagyunk. Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ez ugyan így marad e miután bevallom neki a másságom.

2017. márc. 12. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátom is hetero srác. Évekkel ezelőtt mondtam el neki, és abszolút nem lett rosszabb a kapcsolatunk, sőt inkább sokkal személyesebb lett. És simán megbeszéljük a szexuális dolgainkat is, sőt megy a poénkodás is ezerrel. És még hajlandó volt velem egy ágyban is aludni, mert tudta és megbízott bennem annyira, hogy nem tapperolom éjszaka.
2017. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mert nincsen egy vállaltan meleg barátom sem, de én nem zárkózom el, hogy velük ismerkedjem, csak nem mozgok olyan közegben :)

22/F

2017. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!