Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitásnak valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitásnak valóban genetikai okai lennének?

Figyelt kérdés

Voltak olyan esetek (ezeknek utána lehet nézni), hogy autó/- vagy egyéb súlyos baleset után, ahol az áldozat a fején sérült, 100% heteró férfiből, homoszexuális férfivé vált.


Semmi bajom a melegekkel, de nem lenne érdemes ezt a területet kutatni tovább?


Tudom, hogy ezt ültették az emberek fejébe, hogy már az anyaméhben kialakul ez, de nem lehetséges, hogy ez agyi rendellenesség?


Mert az ilyen esetek után, hol az áldozat erősen (pl. streokot is kapott) sérül a fejénél, az agyánál, és utána egyik percről a másikra meleggé válik, kicsit megkérdőjelezi a genetikai elméletet.


Hogy állnak most a kutatások, tudja valaki?


2017. márc. 17. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Nem, lelki
2017. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Összetett dolog. Elsősorban agyi folyamatok eredménye, hogy mi vált ki belőlünk szexuális ingert. Ezt nem tudják külsőleg befolyásolni, például gyógyszerekkel, vagy kezeléssel (az más kérdés, hogy egyáltalán kell e)

És olyan is van, akinek eleve van egy rejtett vagy kevésbé rejtett hajlama a saját neme felé, és lelki trauma miatt fordul el az ellenkező nemtől teljesen.

2017. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már az óvodában is fiúba voltam szerelmes
2017. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3: nem ez volt a kérdés
2017. márc. 17. 18:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen kamaszkoromig kislányokba voltam szerelmes. Aztán elkezdtem érdeklődni a fiúk iránt. Most meg már csak ők èrdekelnek a lányok nem. Ha genetikai lenne szerintem már hamarabb kiderült volna. De amúgy fogalmam sincs miért lettem meleg csak így alakult. De nem hinném hogy minden melegben megvan ugyanaz a gén ami ezt okozza. Szerintem ez bonyolult neurològiai, hormonális és pszichológiai dolgok eredménye.
2017. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Ez a genetikai ok csak libsi propaganda-duma, valójában meg nem tudja senki, hogy mi az oka.

B*zigént még nem találtak, ez biztos.

De egyébként több tényezőt is beazonosítottak már, ami szerepet játszhat ebben, pl. a méhen belüli fejlődés során a magzatba jutó hormonok összetétele/mennyisége, de ez is csak egy lehetséges tényező.

Biztosra még nem tudják.


Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy kell-e ezt kutatgatni egyáltalán. Nem mintha nem lenne jó, ha tudnánk az igazságot, de egy ilyen kutatás sajnos a betegagyú homofóbok kezébe is indokot adhat arra, hogy üldözzék a melegeket, elnyomják, betiltsák, stb.

2017. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem csak egy részüknél lehetséges.
2017. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Azt a 100% hetero-t statisztikailag hogyan állapították meg ? És utána a homoszexuális-ságot hány %-s-nak mérték ki ? Valami hívatkozás, forrás, szakirodalom, közlemény ???
2017. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6: szerintem mindent érdemes kutatni ami az emberiséget előrébb viheti.


Egyébként itt egy ilyen cikk: [link]

2017. márc. 17. 19:03
 10/18 A kérdező kommentje:

Ezt a 100% heterot csak én tettem hozzá. Feltételezem csak.


De akkor is rohadt érdekes a dolog, hogyan tudta az agyát ért sérülés így megváltoztatni az ember érzelmi központját.


És nem hinném, hogy korábban is homo lett volna és csak most kapóra jött a balesete. Több ilyen publikált eset is történt már!

2017. márc. 17. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!