Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni hogy meleg vagyok, és úgy érzem már késő. Legjobban a tinik jönnek be, igaz nekik is tetszenék, de már tinit sem kaphatok. öreg vagyok. Depressziós vagyok, de gyógyszert nem szedek. Mit tegyek? 28f

Figyelt kérdés
nem akarok meleg lenni mert elfog az undor, de egy női nemi szervtől is. nagyon nagyon magányos vagyok.
2017. ápr. 2. 00:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne.
2017. ápr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

En az parom 33es sose voltam boldogabb:3 :D mindigis az idosebb pasik jottek be es en meg boven tini vagyok. Csak h lasd h sosem keso semmihez.

18/F

2017. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mondhatom itt el hogy mennyi vagyok, mert törölnék a válaszomat:( a pszichológus segíthetne önmagad elfogadásában:)
2017. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el érdeklődni az ellenkező nem felé, aztán öntsd ki neki a lelked. Ez egész pedofil hajlamba kezd átcsapni, abból meg majd csak bajod lesz.
2017. ápr. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

Hé, a lógó szeméremajkakat és a nagy csiklót kikérem magamnak!:D

Félretéve a viccet, semmi baj nincs a melegséggel, nem undorító a férfiak teste, ahogyan a nőké sem, egyéni preferencia kérdése, hogy ki melyikre izgul jobban. Ha pszichológushoz nem akarsz lenni, legalább körbevehetnéd magad elfogadó emberekkel, akik helyreteszik kicsit a gondolataidat, és elérik, hogy ne érezd magad abnormálisnak olyasvalami miatt, amivel nem ártasz az égvilágon senkinek sem.

Ja, és nem vagy öreg.

2017. ápr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
(*lenni=menni)
2017. ápr. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Szerintem keress fel egy szakembert, pszichològust aki segíthet szembenézni önmagaddal. Változtatni nem tudsz, de nem is kell. A célod az legyen, hogy boldog legyél. Társkeresőkön kilehet fogni naaagy türelemmel normális embereket. De ha csak szexet akarod kipròbálni, tuti lenne egy fiatal, nálad tapasztaltabb srác, aki szívesen bevezetne ebbe a világba, párkapcsolat sem kizárt. Szerintem sok tizenéves a helyzetet még izgatònak is találná.
2017. ápr. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
3%
úhhh de fogyatékos vagy Bazz+
2017. ápr. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Nagy a baj, ha 28 évesen öregnek érzed magad. Az már csak ráadás, hogy a szexuális irányultságoddal se tudsz mit kezdeni. Nem tudom, ez mikor kezdődött nálad, de jó lenne kezeltetned magad, beszedni a gyógyszeredet, mielőtt valami komoly baj történne.
2017. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
97%

Miért is ne kaphatnál tinit? 30 vagyok és nemrég dugott meg egy 17 éves srác. :)

Másrészt öreg sem vagy, inkább azt mondanám, hogy nem vagy már nagyon fiatal.

Fogadd el, hogy ez a szitu és légy boldog. Keress partnert, tuti találsz.

2017. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!