Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Van egy régi jó fiú barátom, aki heteroszexuális. Egyszer felvetettem neki azt az ötletet hogy mi lenne ha egymás előtt maszturbálnánk (Ő nemet mondott de nem haragudott meg) azt mondta neki más a szexuális beállítottsága. Viszont én azt gondolom az nem a beállítottság kérdése. Szerintem az ember olyas valakivel nyugodtan megteheti akiben megbízik, aki előtt nincs szégyellni valója. Ti mit gondoltok erről?
2017. ápr. 10. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Amit állítasz, talán igaz is, ha hetero és hetero csinálja (bár én nem tenném, sőt egyszer felkértek egy hármasra ketten lettünk volna srácok és egy csaj, hiába jött be a csaj, visszautasítottam, mert zavart volna, hogy egy másik péló vam a közelembe). Viszont számodra ez nem "csak" egy közös verés, te élveznéd azt ahogy ő veri, és ez túl megy a barátságon.
2017. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom te sem maszturbálnál egy nővel együtt,szóval nem értem a felháborodásod a barátoddal szemben,mivel ő másat szeret mint te.Ilyet nem lehet rá erőltetni.
2017. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nincs igazad. Persze, megtehetné, de miért akarná megtenni? Miért akarna valaki olyannal maszturbálni, akit nem talál szexuálisan vonzónak? Én se akarnék maszturbálni a legjobb barátnőmmel... miért akarnék mégis?!


21/F meleg

2017. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!