Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a helyes döntés? (Lent)

Figyelt kérdés

Túl érzelgős nem igazán akarok lenni, de nézzük. Szóval van egy jó barátom, akit én szeretek (mondhatni szerelmes vagyok belé), ő viszont heteró, ez biztos. Megbízok benne, mert teljesen megbízható, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy mit érzek, mert egyszerűen végem van ha belegondolok, hogy valakivel összejön (és mi lesz, ha meg is történik...), ha pedig elmondom neki akkor két dolog történhet:

1. Kissé furcsán nézne már rám, nem tudna ugyanúgy eljárni velem szórakozni, mint előtte (amit megértek), tehát vége lenne mindennek, ami lehet jó is, mert legalább elfelejtem őt, viszont ezzel elveszítem a szerelmem és egy jó barátom is (amiből meg nekem aztán kevés van).

2. Nem zavarná túlzottan, maximum kicsit megkönnyebbülnék, hogy ő is tudja, és kevésbé lenne nekem nehéz.


Segítsetek, szerintetek melyik jobb, ha elmondom, vagy ha "kussolok"?



2017. ápr. 18. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
ha olyan a helyzet hogy tényleg megbíztok egymásban, akkor szerintem érdemes elmondani ha ennyire nyomaszt. neked kell ezt tudnod, bár az igaz ha elmondod neki akkor neked könnyebb lesz.
2017. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
az elsőre rá se hederíts.. nem normális
2017. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a választ, ment a zöld mindkettőre. Az elsőt meg ilyen vicceskének fogtam fel (de mégis lepontoztam 😂).
2017. ápr. 18. 10:44
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

tudja, hogy meleg vagy? ha nem szerintem ezt tisztázd vele, aztán szép fokozatosan ezt is mond el, mert joo tudni, és tisztán látni, mint sejteni és félni, hogy mi van

lehet hogy gyengít a barátságon, de döntened kell, hogy kell e egy erős barátság, ami az őzinteségen alapul, vagy jobb a tudatlan, felszínes barátság

2017. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

10:55

Köszönöm, ment a zöld!

Nem, nem tudja, hogy a fiúkat is szeretem (mert igazából biszex vagyok, csak egyszerűen utálom ezt a szót 😂 És inkább a fiúk tetszenek), ha elmondom neki, akkor viszont muszáj mindent, mert onnantól kezdve simán összerakja ő is.

2017. ápr. 18. 11:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

igen,igen, csak lehet egyszerre sok az infó, de ha kérdez, mindenképp válaszolj

ha tényleg jó barátod, akkor max kér egy kis időt, de emiatt nem fog megutálni

2017. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj vele, de ne rögtön dobd a mély vízbe...

Először csak elmondanám a helyedben, hogy szeretem a fiúkat is és megnézném a reakcióját.. :D

Onnantól jön a nehezebbik fele, hogy elmondd, hogy szereted.. Sok sikert! :D

Ha igazán jó barát akkor emiatt nem veszíted el.. :D

2017. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben, tehát úgy tűnik, jobb lesz ha beszélek vele. A közeljövőben ezt megpróbálom megejteni, ha valakit érdekel, a fejleményeket majd írom ide, mert a hasonló történeteknél engem is érdekel a vége. 😂😞
2017. ápr. 18. 12:31
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja, és ment a zöld, köszönöm!
2017. ápr. 18. 12:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A helyes döntés az lenne, ha képes lennél dönteni, és nem idegenek ötlethalmazára alapoznád, mit fogsz majd lépni egy régi barátság és egy friss szerelem ügyében. Lélekben veled vagyok!
2017. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!