Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a helyes döntés? (Lent)

Figyelt kérdés

Túl érzelgős nem igazán akarok lenni, de nézzük. Szóval van egy jó barátom, akit én szeretek (mondhatni szerelmes vagyok belé), ő viszont heteró, ez biztos. Megbízok benne, mert teljesen megbízható, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy mit érzek, mert egyszerűen végem van ha belegondolok, hogy valakivel összejön (és mi lesz, ha meg is történik...), ha pedig elmondom neki akkor két dolog történhet:

1. Kissé furcsán nézne már rám, nem tudna ugyanúgy eljárni velem szórakozni, mint előtte (amit megértek), tehát vége lenne mindennek, ami lehet jó is, mert legalább elfelejtem őt, viszont ezzel elveszítem a szerelmem és egy jó barátom is (amiből meg nekem aztán kevés van).

2. Nem zavarná túlzottan, maximum kicsit megkönnyebbülnék, hogy ő is tudja, és kevésbé lenne nekem nehéz.


Segítsetek, szerintetek melyik jobb, ha elmondom, vagy ha "kussolok"?



2017. ápr. 18. 10:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igazad van, de sajnos nekem akkor sem megy egyedül.

2017. ápr. 18. 15:18
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
azt tény és való hogy neki kell döntenie, de itt legalább erőt meríthet ;) nekem is segített mikor mások bíztattak..
2017. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ment a zöld oda is.
2017. ápr. 18. 20:12
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
kérdezd meg, hogy lesz**hatode, közben pedig fogd meg a f**át
2017. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatból mondom, meg fogod bánni sajnos:/

Én elmondtam, és bár jóban maradtunk, de eltávolodott a barátságunk.

Eleinte poénkodott, jól vette aztán jött a b*zizás és a basztatás, összeveszés, 2,5 hónapig nem beszéltünk egymáshoz, most már hozzám szól, de teljesen lenéz.

Maximum az okés, hogy elmondod neki hogy meleg vagy, de nagyon nagyon nem ajánlom hogy elmond neki hogy tetszik.

2017. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon kiváncsi vagyok a fejleményekre! Sok sikert!
2017. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakult? :D
2017. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!

Ha elmondom, akkor még egy kicsit várnék vele, de most megint megtorpantam, odáig jutottam el, hogy egy haveromnak elmondtam, aki nagyon jól fogadta, úgymond örült neki, hogy elmondtam, mert így tudja, hogy megbízok benne. Ha eljutok odáig, hogy neki is elmondjam, akkor mindenféleképpen írok. 😕

2017. ápr. 23. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!