Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok! ti vagy inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok! ti vagy inkább valamelykötök tervezi, hogy el szeretné valamikor is jegyezni a barátját?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már azt is tudom hogy hol, és mikor fogom megtenni.
2017. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már meg van a gyűrű is.
2017. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már megtettük
2017. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
100%
Én terveztem de mára letettem róla. De ettől még ugyan úgy szeretem csak már nem fontos a gyűrű,
2017. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sosem terveztünk ilyet és nem is szeretnénk. Nincs jelentősége az eljegyzésnek, másra nem jó mint másoknak mutogatni hogy mennyire együtt vagyunk. Mi enélkül is tudjuk hogy összetartozunk (ja, plusz utálunk gyűrűt hordani :D )
2017. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Béla211 ***** válasza:
100%
Amúgy mi ezért tettünk le erről ,mert nem viselünk el semmi fél e ékszert magunkon:D Akkor meg minek.
2017. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!