Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szereted, hogy meleg vagy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

Mit érzel, ha arra gondolsz, hogy homoszexuálisként kell élned az életed? Szeretnél heteroszexuális lenni vagy jó neked így?


Sikerült párkapcsolatot "összehozni" vagy egyedül, de megéled a homoszexualitást, esetleg meleg létedre heteró kapcsolatod van, de gondolatban fantáziálsz, hogy "mi lett volna, ha lépsz"?



2017. máj. 6. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor olyan jó hogy bi vagyok...

23/F

2017. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, olyan szempontból nem jó, hogy vannak, akik ez alapján ítélnek meg. Viszont azt sem tudom elképzelni, hogy nőkhöz vonzódjak, így hetero se lennék szívesen.

Nekem inkább teljesen semleges, ez van...elfogadom.

2017. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

én ugyan biszex vagyok de azért válaszolok. Abban reménykedem, hogy életem szerelme férfi lesz, így ezerszer könnyebb lenne az életem. Minden szempontból. Szóval igyekszem a nőktől távol tartani az érzelmeimet, és csak könnyed kalandokba bonyolódom velük.


20/L

2017. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagyok.

A barátaim, családom mind elfogadnak és támogatnak.

Van párom is, akit nagyon szeretek.


Nem akarnék hetero lenni. Sokkal boldogabb vagyok a meleg párkapcsolatomban, mint néhány hetero a sajátjában.

2017. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Van párom és boldog vagyok sok sok éve vele, meg sokat alkalmazkodtunk. PL nyitott a kapcsolat. Tudom, hogy szeret és nem hagyna el. Ez tök jó. De rossz érzés, hogy pl amit felépítek melóban, stb majd azt senki nem viszi tovább.
2017. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én valószínűleg lennék inkább hetero:/..
2017. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretek meleg lenni, nem tudnám képzelni, hogy heteró legyek. Számomra nagy könnyebbséget jelent az életemben az, hogy meleg vagyok, inkább áldásnak tekintem mint átoknak.

Kapcsolatom jelenleg nincs, de szeretnék. Alkalmizni soha nem szoktam.

22/f

2017. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek meleg lenni:D sose akartam hetero lenni, mikor tudatosult h melegvagyok nagyon megkonnyebbultem, nincs noi logika, nem az a szerepem a parjapvsolatban h kiszolgaljam a masikat, ferfikent egy masik ferfivel teljesen egyenrangu part alkotunk, baratom van 3honapja es nagyon imadom:D nemakarnek hetero lenni, igazabol ugyveszem eszre h a heteroknak meg nehezebb az eletuk:o persze egy melegnek se konnyu de ugyvagyok vele h leszarom ki mit szol ahoz h pasim van:D es igy eleg vicces is, az a sok homofob ahogy pukkadozik h engem nemerdekelnek a serteseik:D imadok meleg lenni es semmi penzert nemlennek hetero ha valaszthatnek:D:3
2017. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, hogy meleg vagyok, de sajnálom, hogy ennyien elítélik...és igen, volt, hogy arra gondoltam "mi lett volna, ha lépek", de visszamenni nem tudok az időben.

Most várok a szerelemre és arra, hogy végre önálló legyek és egy nagyobb városba költözhessek, valamint nyíltan vállalhassam magam közeli ismerőseimnek. Szerintem suli után kezdődik az élet.

20/f

2017. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szeretek melegnek lenni. azt hittem sikerült egy tartós kapcsolatot találnom, de a barátom sajnos másképp látta, így megint egyedül maradtam. de igyekszem bízni benne, hogy megtalálom a társam egyszer. nem válaszanék mást a sok csalódás ellenére se



24/F

2017. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!