Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A hétvégén kipróbáltam egy sráccal. Egy gimis fiú volt. Nagyon élveztük a talit, de mondtam neki, hogy csak kíváncsi vagyok, illetve ha tetszik is úgy akarom, hogy másokkal is. Erre kb rám van akadva. Könyörög, hogy újra talizzunk, meg ilyenek. Én kedvelem, de új emberrel is ki akarom próbálni, hisz még új a dolog. Aztán lehet, hogy újra vele, de ezen ő ki van akadva. Szerintem belém esett. Mit kéne tennem?

2017. máj. 21. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
először is volna egy kérdésem: te meleg vagy vagy sem?
2017. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első volt. Eddig csajok. Tehát inkább bi:)
2017. máj. 21. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd elveszni a lehetőséget,ha boldog lehetsz vele!

Mert lehet ezer párod,ha társad egy sem!

Gondold meg!

2017. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni, hogy mit akarsz tőle. Ő elég egyértelműen beléd esett. Akármit csinálsz azért annyira szerintem legyél már jó fej, hogy ne hagyd lógva szerencsétlent... maradj vele vagy teljesen szakítsd meg vele a (szex)kapcsolatot, az ő érdekében. Azzal jár a legrosszabbul, ha reménykedik benne, hogy lesz folytatás köztetek, miközben már te most tudod, hogy nem.


21/F

2017. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!