Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt a legelső személye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legelső személyes találkozásotok egy olyan személlyel, akit társkeresőről ismertetek meg?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 16:47
1 2 3
 11/21 Buran ***** válasza:
100%

Nagyon gáz volt.


16 lehettem, ő 18 körül. Neten ismerkedtünk meg, a "randi" egy langyos, napsütötte tavaszi délutánra esett. Egy parkban találkoztunk, sétáltunk, pár óra lehetett az egész, de nekem egy örökkévalóságnak tűnt. Nagyon okos, intelligens srác benyomását keltette egészen addig a pillanatig amíg el nem kezdett bőgni az expasija után. Szó szerint. A vállamon. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, ő kisírta magát, váltottunk pár mondatot, bevallotta, hogy ő még mindig szerelmes, majd elköszöntünk. Soha többé nem beszéltünk és egy jó időre elvette a kedvemet a randizástól.

(Bőven van még gáz sztorim, de ez volt a #legelsőrandiazéletemben)


23/F

2018. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár az enyém nem társkereső, csak szimplán net, de borzalmas...

De csak azért mert kiderült, hogy semmi nem lesz belőle, amúgy nekem pont megfelelő volt első találkozásnak. Kávéztunk, beszélgettünk családról, melegségről, mindenről, tényleg azért, hogy kicsit megismerjük egymást jobban. Kicsit zavarban voltam, meg ahogy észrevettem ő is. Sétáltunk parkban, nekem bejött a srác, aztán elkísértem a buszához, halál nyugodtan elköszöntünk, elkönyveltem magamban, hogy ebből végre lehet is valami, és nagyon vártam, hogy újra találkozhassunk. Amikor viszont ráírtam, hogy lebeszéljünk egy újabb találkozót, akkor lekoppintott, viszont a személyes találkozón említette, hogy akkor dolga lesz, csak elfelejtettem, így gondoltam talán nincs gond. Viszont a találkozó előtt facebookon naponta beszélgettünk, ezután viszont nem. Leesett, hogy ez veszett ügy. Rákérdeztem és megbeszéltük a dolgot. Nem örültem neki, de elfogadtam, hogy ez van.


Na én megfejeltem egy kis folytatással is az alap kérdést. 😂😕

2018. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég emlékezetes :P egy nagyobb téren találkoztunk ő egy padon ült mire odaértem, de már távolról taszító kisugárzása volt a srácnak. Elmentünk sétálni a városban gondoltam megadom az esélyt, hogy ne az első benyomás alapján ítéljek. Kár volt :D :P épp egy elhagyatott folyóparti részen sétáltunk, amikor a fiú megkérdezte mikor szoksz le (a cigiről) amit én úgy értettem mikor sz*psz le :D köpni nyelni nem tudtam :D a soktól később magamhoz térve, rákérdeztem te most tényleg azt mondtad amit értettem ...nem tudom milyen indíttatásból, de elkezdett tapizni..és lesz*pott..soha többet nem találkoztunk pedig ő többször felvetette az ötletet. Azóta nem vagyok türelmes, ha valaki az első 20 perc után nem szimpatikus, akkor lelépek :D :P
2018. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, nekem eléggé negatívak a tapasztalataim, de kicsit más okból, és valószínűleg itt is megkapom, amit már sok helyen. Szóval nem elég a melegség az embernek, ráadásul duci is vagyok, napi küzdelem ez mostanában kisebb nagyobb sikerekkel (egészséges életmód, heti 2-3 edzés), viszont pont azért mert a kutya se akar "rámnézni", semmi motivációm nincs. Már évek óta egyedül vagyok, borzasztóan befordultam, a súlyommal aktívan 2 éve küzdök (előtte nem igazán érdekelt), naponta kell magam arról győzködni, hogy ezt magamért teszem nem másért, ami egy önámítás, mert nyílván azért teszem, mert a melegek (köztük én sem) nem szeretik a ducikat, óóóó nagyon nem. Nem nyafogni akartam idejönni, erre a posztra, hanem azért, mert (minden nagyképűséget félretéve) hiába vagyok "okos" ez nyílván relatívan értendő, és hiába van jó, olykor szarkasztikus humorom (ami szintén izlés kérdése), nem találok senkit, már nem tudom hányszor regisztráltam, hány helyre, hány embernek írtam hány üzentet, amint kiderült a stigmám, amit viselek a duci, (de le is kövérezhetünk, ez csak cimke lényegtelen), azonnal válasz nélküli volt a 90%-a, még ha előtte el is dumálgattunk, a maradék 10%, meg természetesen más dologra hivatkozva, még beszélt velem kb 3-4 mondatot, hogy ne tűnjön fel, és akkor mondta, hogy hagyjuk ezt. Szóval ja... Kb nekem ez a tapasztalatom, hogy mi melegek is elvárjuk azt, hogy befogadjanak, mégis ugyanúgy cimkézünk, és ítélkezünk mint mindenki más...

Napi depressziós adásunkat hallották :-)

2018. márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ócska szar volt. Alig múltam húsz, nem volt önbizalmam így kb a legelső faszival taliztam aki rám írt.

Már az első pillanattól kezdve nem volt szimpatikus, de olyan ideges voltam, hogy nem fogtam fel, hogy nekem ezt nem kell végig csinálnom. Kávéztunk, beszélgettünk, próbálta oldani a hangulatod, de annyira önfejű és egoista volt, nem is tudom mire fel, hogy a végén már sírhatnékom támadt, hogy komolyan nekem csak ez jár?

Azt mondta, hogy WCre kell mennie de nem szereti az ottani mosdót ezért felmentünk a lakására, nyilván tapasztalatlan buta fiú az olyan, aki ezt komoly indoknak veszi :D persze ott már nem kellett mosdóba mennie, és meg akart dugni, meg azt mondta, hogy a meleg fiúk borzongnak a szűz fiúktól, és csak a már nem szüzekkel ismerkednek, ezért jobb lenne minél hamarabb túllenni rajta. Hát köpnk nyelni nem tudtam, kitaláltam, hogy megy a buszom és indulnom kell, így meg sem tudott csókolni, szerencsére.

Amimt hazaértem és megláttam magam a tükörben, rájöttem, hogy nem vagyok ronda és hogy sokkal jobbat érdemlek. Azóta csak jófaszikkal randizom :D

21/f(p)

2018. márc. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ócska szar volt. Alig múltam húsz, nem volt önbizalmam így kb a legelső faszival taliztam aki rám írt (kb 24 éves volt).

Már az első pillanattól kezdve nem volt szimpatikus, de olyan ideges voltam, hogy nem fogtam fel, hogy nekem ezt nem kell végig csinálnom. Kávéztunk, beszélgettünk, próbálta oldani a hangulatod, de annyira önfejű és egoista volt, nem is tudom mire fel, hogy a végén már sírhatnékom támadt, hogy komolyan nekem csak ez jár?

Azt mondta, hogy WCre kell mennie de nem szereti az ottani mosdót ezért felmentünk a lakására, nyilván tapasztalatlan buta fiú az olyan, aki ezt komoly indoknak veszi :D persze ott már nem kellett mosdóba mennie, és meg akart dugni, meg azt mondta, hogy a meleg fiúk borzongnak a szűz fiúktól, és csak a már nem szüzekkel ismerkednek, ezért jobb lenne minél hamarabb túllenni rajta. Hát köpnk nyelni nem tudtam, kitaláltam, hogy megy a buszom és indulnom kell, így meg sem tudott csókolni, szerencsére.

Amint hazaértem és megláttam magam a tükörben, rájöttem, hogy nem vagyok ronda és hogy sokkal jobbat érdemlek. Azóta csak jófaszikkal randizom :D

21/f(p)

2018. márc. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első randim, ha nevezhetjük egyáltalán annak, tavaly decemberben volt. Én még suliban voltam, 16:15-kor szabadultam, ő már hamarabb végzett, és megbeszéltük, hogy lekísér a vasútállomásra, első találka gyanánt. A villamosmegállóba volt megbeszélve. Amikor oda értem egymás nyakába ugrottunk, mintha ezer éve ismernénk egymást, pedig akkor láttunk egymást élőben először, előtte csak neten beszélgettünk, de rengeteget. Aztán lementünk az állomásra, beszélgettünk. Néha átöleltem, letapiztam 😂. A kövi találka már nála volt.
2018. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Egy színháznál taliztunk. Sokat beszélgettünk,és nagyot sétáltunk.

Kb.ennyi volt az első randi. Azt mondom inditàsnak jó.

2018. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsö ilyen élményem Couchsurfingen volt Madridban.

Nem kerestem szallast, cask valakit, aki napközben elkalauzol és megmutatja a kevésbé turistás helyeket. èn tényleg cask emiatt akartam talizni, de a srác eléggé cuki volt. sétaltunk meg dumáltunk egész nap. reggel esett az esö ezert nála volt az ernyöje és mondta, hogy le akarja dobni otthon, meg átvenni a pólóját, ott lakott a közelben. na ekkor már sejtettem, hogy lesz valami, de már nem is bantam, mert tetszett a srác. felmentünk hozzá, de tettem az ártatlant. mondta, hogy várjam meg, atveszi a polojat, de szólt a szobábol, hogy menjek oda egy percre. odamentem es ott állt félmeztelenül es lakpott. egymásnak estünk, és jól megdugtam 2x is. hihetetlen´jo volt. azóta volt ö is Pesten :)

tarjtuk a kapcsolatot, néha dumálunk, meg küldünk egy-ket emlekezteto kepet egymasnak.

2019. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első netes pasim nagyon kellemes élmény volt, a gaypoint-on ismerkedtünk meg , aztán sok levelezés után végre taliztunk.

Én 23 voltam, ő 41 felmentek hozzá, vacsiztunk, iszogattunk, aztán úgy meg dugott, hogy azt sem tudtam hol vagyok!

Azóta is szoktunk talizni, és még mindig jó vele a szex..

31 passzív

2019. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!