Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt a legelső személye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legelső személyes találkozásotok egy olyan személlyel, akit társkeresőről ismertetek meg?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 16:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Én is duci voltam egy éve, de aztán brutálisan lefogytam. De tényleg, nagyon durván. Már anorexiás szinten. Szóval, bármilyen hihetetlen is, de a fogyókúrát is túl lehet tolni.

Ebben az legviccesebb, hogy azelőtt azért csesztettek, mert milyen "kövér" voltam most meg amiatt, hogy túl vékony vagyok és, hozzám se mernek érni, mert a végén összetörök... Najó ami sok az sok. Imádom amúgy amikor úgy kezelnek, mint egy kislányt.. mindegy most nem ez a lényeg

Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy lehet gyorsan és sokat fogyni, csak, hogy az az egyetlen baj ezzel, hogy nem túl egészséges.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon vigyázz vele, mert könnyen át lehet esni a ló túloldalára. Mindig csak egészségesen.

És, ha a súlyod egészséges (ezalatt azt értem, hogy az egészségedet nem veszélyezteti) akkor szerintem próbáld meg elfogadni magad

Nem azt mondom, hogy ne edz, az sosem árt, de nem az a legfontosabb

Kezdem lassan azt hinni, hogy velem van a baj, hogy nem olyan fontos nekem a külső

A barátaim szerint a testképzavarom vagy az önbizalom hiányom miatt van...kitudja. Na ez még a másik, első randin kiderül, hogy ilyen "bajaim" vannak akkor abból nem lesz semmi legfeljebb egy szex

Nekem igazából sokkal fontosabb a belső. Meglepő, tudom.

De ami a legrosszabb, hogy ha "jól nézel ki" akkor is csak a szexre kellesz majd. Vagy esetleg van a másik verzió, a kedvencem, ha szerelmes leszel valakibe, de ő nem szeret viszont. Na itt már édes mindegy, hogy nézel ki úgy sem fog szeretni

Szóval kezdem megérteni azokat akik már inkább szinglik akarnak maradni

18F

2019. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!