Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok voltatok már házas férfi szeretöje?

Figyelt kérdés

Jött egy lehetőségem.Pontosabban megismerkedtem egy 30 - ás férfivel egy társkeresőn.Aztán elkezdtünk beszélgetni és egyre jobban kezdtem megkedvelni

Megbeszéltem vele találkát.Találkoztunk és beszélgetünk személyesen is.Még jobban megkedveltem erre az is tett egy lapáttal hogy irtó helyes a srác.Viszont láttam egy gyűrűt az ujján.Akkor ott nem mertem megkérdezni de este mostmár smsben beszélgetünk mivel megadta a számát megkérdeztem hogy akkor most mi a helyzet vele mert láttam a gyűrűt az ujján.ö meg elmondta hogy házas és van egy fia.

Most mit csináljak?Valaki esetleg hasonló helyzetben ?

Azt hiszem bele szeretem de nem akarok szét barmolni egy családot.Fogalmam sincs hogy mi legyen most.Két napja nem beszéltem vele nem válaszoltam az üzeneteket és iszonyatosan hiányzik.

Valaki tudna valami tanácsot adni?



2017. máj. 29. 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Én voltam sajnos ilyen helyzetben, és azt mondom: nagyon sürgősen szakíts meg vele minden kapcsolatot!

Nekem az első exem volt ilyen. 21 éves, kezdő, tapasztalatlan fiúcska voltam még akkor. Nálunk nagyon erősek voltak az egymás iránti vágyak mind a szerelem, mind a szexuális vágyak terén. Aztán mikor már 1 hónapja "jártunk", akkor vallotta be, hogy ő bizony egy családos ember, vagyis együtt él a feleségével és van 3 gyereke. Hogy ez milyen borzasztó dolog, csak az tudja, aki ebben benne van. Idegileg nagyon tönkrementem akkor, elmondhatom, hogy másfél évet elvett az életemből, úgyhogy nem éri meg hidd el. Ha vannak kérdéseid, nyugodtan felteheted privátban, szívesen válaszolok.

2017. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már házas, eléggé gáz a helyzet. Elhagyni biztos nem fogja a családját, de te arra kellesz majd neki. Én nem mennék bele, ha nem tudna róla a felesége, mert ha eltitkolja, ez eléggé undorító, főleg a részéről.
2017. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Egy 50 éves házas férfi kikezdett velem. Persze elutasítottam.

19/F

2017. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy iszonyatos hülyeséget csinálok most de azt hiszem bele fogok menni vele bármilyen kapcsolatba is.Tisztában vagyok vele hogy én csak is második lehetek és azzal is hogy nem fogja miattam elhagyni a gyerekét.Tudom hogy valószínűleg csak szexre kellek neki de nem bánom.

Persze voltak kapcsolataim előtte még férfivel is voltam már de még soha nem éreztem ilyet.Azt hiszem most vagyok elöször igazán szerelmes.

Nem tudom le írni azt hogy pontosan mit is érzek iránta de tudom hogy ez most más mint amit eddig bárki iránt is éreztem valaha.Nem hagyhatom csak úgy elmenni műszálas hogy az életem része legyen.

Vele szeretnék lenni akármilyen formában is mivel a szívemnek és az érzéseim el nem nagyon tudok parancsolni.

Nem akarok szétszedni egy családot de tisztában vagyok vele hogy ha bele megyek ebbe a szerető dologba akkor pontosan ezt teszem vagyis inkább része vagyok annak hogy szétesik egy család.Egyátalán nem akarom elvenni sem a feleségétől semmi a gyerekét őt különösen töle nem hiszen még nagyon pici és egy gyereknek szüksége van apára.Nem akarom hogy válaszon be érem azzal is amit jelen pillanatban nyújtani tud nekem .

2017. máj. 31. 14:00
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Részben megértelek, de mégsem. Szemét dolog tőle szerintem, téged is kihasznál, mert csak arra kellesz neki, a feleségét meg csalja. Ha úgy érzed, hogy tükörbe tudnál nézni, miközben csalja szegény nőt és szereted, akkor menj bele. Ha nem, akkor úgy is keresni fog más fiút..
2017. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnálom már előre a feleségét...

Egy rémálom amúgy is ha megcsalják az embert.ha meg kiderül, hogy akit ismert ,és szeretett,hazudott,átvágta, eltitkolta, hogy a saját neméhez is vonzódik...hát,rémálom a köbön...szegény asszony...

2017. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező...

Másfél éve vagyok egy családos nő szeretője. Nőként. A legelején én sem tudtam hogy családos, bár viszonylag hamar kiderült. Ami borítékolható: ha beleszeretsz, nagyon tönkre tudod magad tenni ezzel a kapcsolattal.

2017. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
a partnerem nős és ő kezdeményezett
2017. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%

Szakíts vele. Nem fogja érted otthagyni a feleségét, szeretőnek viszont jó leszel neki. Gondolom nem szereted, ha kihasználnak, akkor hagyd a fenébe.


Nálam előfordult 23 évesen hogy ismerkedtem egyszer egy 30 éves fiúval és megláttam a jegygyűrűjét, rá is kérdeztem és mondta hogy nős, erre mondtam bocsi, de így nagyon nem lesz rendben, otthagytam a fenébe.

2017. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam többször amikor még fiatal voltam nagyon. De csak szex volt. Összes apuka volt gyerekkel.
2017. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!