Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem találok senkit?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?!

Figyelt kérdés

Vidéken élek, de gyakran járok pesten. Mindig megkapom, hogy helyes, jóképű, fiatal srác vagyok (20), Planetromeon is egyfolytában jönnek a tappancsok/üzenetek, sokszor válaszolni se tudok annyi. Miért? Mindig válaszolok mindenkinek, akár tetszik akár nem, sose vagyok bunkó, mindenkivel szívesen elbeszélgetek. De egyszerűen nem találok senkit.

Más is van hasonlóan?

Senki nem akar komolyat vagy mi lehet a probléma? Alkalmik összejönnek mindig, azzal nincs gond...



2017. jún. 4. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az oldal a szutyok meg az emberek többsége aki oda felregisztrált, Tisztelet a kivételnek.

Mondjuk eleve ilyenek a melegek, ezek szerint.

Én egyik komolyabb barátomat sem erről az oldalról ismertem meg (volt vagy kettő :D, de ők sokáig), valahogy a sors hozta össze eddig.

De szerintem nem is szabad keresni, mert ha nagyon rá állsz a dologra olyan emberben látsz meg valamit ami nincs is csak azért mert ő is komolyat keres.

21/F

2017. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
évekig planetromeoztam de mégse táláltam senkit. alkalmit mondjuk nem nagyon kerestem. de minden barátommal véletlenül hozott össze a sors vagy személyesen ismertük meg egymást
2017. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Értem, és ti pestiek/nagyvárosiak vagytok? Mert sok ottani embertől hallottam, hogy a "sors" hozta őket össze a párjukkal, de ott az embernek sokkal egyszerűbb dolga van, mint egy 20000-30000 fős városban élőnek, kapásból ott vannak a bulik, stb. :/

és köszönöm a válaszokat. :)

2017. jún. 5. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!