Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hogy lehet feldolgoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hogy lehet feldolgozni a mindennapos gyűlölködéseket?

Figyelt kérdés
Lehet boldogan élni nyíltan melegként is itthon?
2017. jún. 13. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

13 éve élünk együtt, boldogan. :)

A beszólogatások mellett el kell menni, észre sem kell venni őket, ha van ilyen. Ezek csak provokációk. Ha látják, hogy fel sem veszed, kiröhögöd őket, nem tudnak megbántani a beszólásaikkal, akkor abba fogják hagyni, mert nem érik el a céljukat vele.

Ezek csak egy hangos, de tanulatlan, tájékozatlan, buta kisebbség tagjai. Kiabálnak, üvöltöznek, beszólogatnak, gyűlölködnek, mert akkor úgy érzik, hogy végre ők is elmondhatják a véleményüket és végre rájuk is figyel valaki. De csak ugatnak és többnyire nem harapnak. Hagy mondják a magukét. Le kell őket sajnálni, ki kell őket röhögni. :) Ne hagyd, hogy megbántsanak, ne hagyd, hogy megbánthassanak! :) Nehogy már Te érezd rosszul magad az ő tanulatlanságuk és tahóságuk miatt! :) A Te életed is van olyan értékes (sőt, sok esetben sokkal értékesebb is), mint a gyűlölködőké. Ne hagyd, hogy ők mondják meg Neked, hogy szerintük mi a helyes és mi a helytelen! Élj úgy, hogy TE boldog legyél a saját életedben! Oké? ;-)

2017. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem persze. :)

Nem mondom el fűnek-fának a dolgot, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem érdekel, ki tudja.

Ha gyűlölködés ér, akkor pedig meg tudom magam védeni, ha meg fizikai sérelem is ér, akkor a magyar jogrendnek megvannak a megfelelő eszközei erre a problémára. :)

Le lehet ezért engem ütni... Én nevetek a végén. :)

2017. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!