Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 évesen van jelentős esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen van jelentős esélyem arra, hogy komoly kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

A kérdés hülyeségként hangzik, de valahogy azt érzem, hogy a fiatalok többsége egyszerűen csak szexpartnert keres, másra nem igazán vágyik. Alapvetően egy nagyon érzelmes srác vagyok, aki nagyon szeret beszélgetni, és szeretne a párjával rendszeresen eljárni sétálni, leülni beszélgetni, közös programokat szervezni, és a szex az csak egy szelete lenne a kapcsolatnak.


Szóval a fenti kérdés adott, mellette pedig még érdekelne a hasonló korúak véleménye, tapasztalata a fentiekkel kapcsolatban (ők mit tapasztalnak e téren, stb.)!


2017. jún. 16. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én valahogy máshova szoktam nézni, vagy simán csak más oldalakat nézek, mert ahogy ebben a kérdésben is, nekem úgy jön le, hogy egy csomó meleg van aki erre vágyik.

Nálam, ha neten ismerkedem általában az van, hogy szimpatikus írás alapján (~minden 3. személy), de kiderül, hogy iszonyat messze lakunk egymástól... (ami durva, mert ahhoz képest, hogy Pesti vagyok, szinte mindig vidéken élők találnak meg :P) Én meg általában iszonyúan nem tudok távkapcsolatba lenni senkivel, mert nekem az nem olyan, mint a személyes beszéd. (17)

2017. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp. Ez nem korhoz kötött. Nekem is 19 a barátom, és 3 éve vagyunk együtt. (Én 23 vagyok)
2017. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is átérzem a problémát, bár én már idősebb vagyok, de tény, hogy nagyon nehéz komoly szándékú srácot találni, akivel passzolnánk egymáshoz..

27/F

2017. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13: Én bizakodó vagyok, szerintem egyszer mindannyiunk megtaláljuk a párunkat. :) Bár az biztos, hogy nem lesz könnyű...
2017. jún. 19. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!