Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem érti meg a ismerősöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a ismerősöm, hogy nem attól lesz valaki szép mert 50 kiló és 180 cm férfi létére? Én 80 vagyok és 180 centi lapos és mellkasom is van izom meg a karomon is. De persze szerinte én csak irigylem az 50 kilós 180 centis embereket.

Figyelt kérdés
szerinte minél vékonyabb annál szebb valaki... annál férfiasabb....
2017. jún. 16. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Az az ismerősöd kórosan sovány lehet.Ne foglalkozz vele,hogy ő mit gondol jónak.
2017. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

180 cm 93 kg izmos férfi vagyok. Nekem a hozzám hasonló beállítottságú fiúk tetszenek akikkel eltudnék menni egy jót kondizni vagy futni...

19/F

2017. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki szereti magában vagy másban, hogy vékony. Van, akinek az izmosabb, teltebb emberek jönnek be. Mindenkinek más az ideálja.

Én is teljesen jól megvagyok a 183cm-mel és 56kg-mal. :D

21/f

2017. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ki mit szeret, bár szerintem benne is van egy testkép zavar mert én is ugyan azt gondolom amit ő és tudom hogy milyen gebaszok vannak velem.
2017. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az ha ízlés azzal semmi baj nincs. de nekem azt mondta, hogy csak az a jó pasi aki olyan és én sem vagyok túl jó mert nekem rohadt vastag a karom és az fúúúj...
2017. jún. 17. 00:12
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, h hetero nöként beleszolok, de tényleg szebb egy férfi, ha férfias a testalkata is. Manapság divat lett a nagyon sovány fiutesz, de sztem betegesnek néz ki.
2017. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Minek foglalkozol azzal amit más mond? Mindenkinek más tetszik. Van aki a vékonyakat kedveli van aki az izmosakat, ennyi.

Amúgy nem azért, de nagyon hülye a megfogalmazásod. A leírásodat úgy is lehet érteni, hogy 80 kiló vagy, 180 centi lapos, van mellkasod és izom a karodon.

2017. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem speciel a superdagik jönnek be. Minél nagyobb annál jobban. 150-200-300 kg is.
2017. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5,És ha azt mondja?

Neki az jön be,ez van.

Attól még nem ő fogja eldönteni a föld lakossága helyett,hogy mi a vonzó.

Rá kell hagyni és kész...

2017. jún. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Senki sem tudja befolyásolni, hogy milyen alkatra gerjed. Nem vagyunk egyformák ebben a kérdésben, ennyi. Neki tényleg az a vonzó, neked ez, nekem amaz... Én azt unom, hogy a legtöbben valami szélsőségre hajtanak: minél olyanabb, annál jobb hozzáállással. Vagy legyen vézna, kockás, eres, 5% zsírral. Vagy legyen egy kigyúrt háromajtós szekrény. Vagy legyen hájas, de minimum 200 kiló. Örülnék, ha néhányan a normál középutat is tudnák értékelni: Enyhén deltás hát, némi izom, némi felesleg, 75-80 kiló, emberforma...
2017. jún. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!