Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem érti meg a ismerősöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a ismerősöm, hogy nem attól lesz valaki szép mert 50 kiló és 180 cm férfi létére? Én 80 vagyok és 180 centi lapos és mellkasom is van izom meg a karomon is. De persze szerinte én csak irigylem az 50 kilós 180 centis embereket.

Figyelt kérdés
szerinte minél vékonyabb annál szebb valaki... annál férfiasabb....
2017. jún. 16. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
remek.. van saját véleménye, mi ezzel a gond? :D
2017. jún. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 supra01 ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik ha valaki vékony. Mit meg nem adnék egy nagyon vékony pasikáért!
2017. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy az ízlést nagyon befolyásolja a kor, kultúra és a társadalom. Mást jelentett a "szép" nagyanyáink idejében, és mást manapság.

Manapság sajnos minden azt sugallja, hogy a csontsovány az ideál, az a "szép". Ezért van annyi anorexiás. Elképesztő, amikor látok futni egy olyan vékony nőt, akit egy kisebb szellő is elfújna, de ő azért sportol, mert fontos az alak, s meg kell előznie a plusz kilókat.

A melegek közül is sokan így vannak ezzel sajnos. Pedig mindenkinek más az ízlése. Van akinek tetszik a 180/50, én azonban bottal sem nyúlnék egy ilyen alkatú fiúhoz, nem számítana hogy arcra mennyire helyes vagy mekkora neki odalent. Nálam alap, hogy egy fiúnak legyen hasa, legyenek combjai, magyarul legyen rajta hús. :-)

2017. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
a probléma leginkább az, hogy szerinte neki jó izlése van, nekem meg szar... mikor mondom hogy ízlés dolga....
2017. jún. 17. 12:23
 15/16 A kérdező kommentje:

"Enyhén deltás hát, némi izom, némi felesleg, 75-80 kiló, emberforma..."


elárulnád hogy egy 75 kilós 180 centis emberen hol van némi felesleg? Beszarok rajtad. amikor 73 kiló voltam, a gyerekméretü cuccokból a 168 és 176 os méretek JÓK voltak rám. hát marhára nem volt rajtam némi felesleg, és most sincs. 75 kilóval vékony voltam 80-83 kilóval van egy kis bicepszem, meg mellkasom, deltás hátam.

2017. jún. 17. 12:27
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
180cm 55kg vagyok :D Én is imádom az ilyen srácokat, de a te kalibered is jó. Ne foglalkozz a véleményével. Az az Ő véleménye és nem is értem miért bosszant fel. Egy vélemény a sokból:)
2017. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!