Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő :D megismerkedtem, egy tökre rendesnek tűnő, helyes sráccal, elvileg én is bejövök neki. Tök jókat szoktunk beszélgetni meg minden, nem nyomul és az eddigiek alapján úgy néz ki, hogy nem csak egy "lennék" a sok közül szal nem szexrandira keres partnert. Beszélgettünk és tökre megérti, hogy nem akarom felvállalni a dolgot és tiszteletben is tartaná a dolgot. Viszont még nem találkoztunk és előbb utóbb az is elkövetkezne, de én ettől tartok. Félek mi van ha valahogy kiderül utána mégis és nem jövünk be, és más is megtudja én pedig azt nem szeretném. Én vagyok túl besz*ri és nyitnom kéne? csak nagyon szorongó típus vagyok és már lehet egy sima találkozás után is szoronganék, hogy elmondja valakinek vagy közzé teszi a képem, azokkal amikről beszélgettünk vannak benne elég diszkrét dolgok is. Vagy csak én parázom túl ezt az egészet? Ja és amúgy romeón sikerült megismerni szal vannak kivételek, ha tényleg igaz :D. PLS csak rendes, normális válaszokat, köszi :)

2017. júl. 5. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Jól definiáltad az írásodban leírt lényeget. (Úgy néz ki)) Mi van ha még is nem jöttök be 1 másnak? Sajna ez mindenkinél 1 lutri!! Tetszik amit ír de mégsem az igazi mert félsz. 1 normális pasi lényege az lenne hogy belőled elmúljon a flusztráció. Ha megtalálod azt akit keresel akkor nincs okod félelemre.Még akkor is ha csak szexre kell pl. Mert nemhogy elébe megy a félelmeidnek, és rákérdez dolgokra,de érdekli az hogy te mit érzel. Tök mind 1 milyen kapcsolat alakul ki 2 ember közt,normális pasi mellett megnyugszik 1 lány nem parázik.Persze természetes félsz mindenkiben van,de az más.
2017. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de én alapból ilyen aggódós vagyok és szerintem ezt így neten irogatással nehéz feloldani szerintem. Bizalmat építeni meg főleg, szal úgy lehetne bármilyen az ember szerintem akkor is mindenkivel így érezném :\
2017. júl. 5. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Szia. Hány éves vagy ha szabad kérdezni? Csak azért mert én pont ezek a dolgok miatt nem szoktam ismerkedni, az internetes párkeresés veszélyes és megbízhatatlan. Szerintem maradj szingli. Elnézést a hülye tanácsért, de én is próbálkoztam egyszer-kétszer, de nagy fszság volt, úgyhogy pár évig abbahagyom ezeket a dolgokat. Így legalább nincs plusz egy ember aki idegesítene amikor elmúlnak a dolgok, és aztán szakítotok. 16f
2017. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát 20 éves. csak az a fura, hogy tök jól eltudok vele beszélgetni, nem sürget, úgy tűnik megért (már amennyire neten le lehet ezt venni), és nem mondaná el senkinek sem.
2017. júl. 5. 21:25
 5/7 A kérdező kommentje:
és van, hogy viszakozik meg ilyenk. szal ha csak "arra" menne szerintem nem csinálna ilyet, hanem elég türelmetlen lenne szerintem főleg, hogy már több hónapja beszélgetünk.
2017. júl. 5. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Én is így vagyok. Egy olyan fiút keresnék akivel 1-2 hónapon át tudnánk beszélgetni és ha mindketten úgy gondoljuk találkozni barátként egy nyílvános helyen. Ha tetszünk egymásnak akkor meg tovább menni.

Máshogy nem tudom elképzelni az internetes ismerkedést... ezzel talán ki lehet szűrni azokat akik csak játszanának az érzelmeiddel vagy csak egyszeri szex kapcsolatra vágynak.


Vigyázz mert a romeon nagyon sokat hazudnak, hogy ágyba csaljanak... főleg ha ilyen fiatal vagy.


19 éves fiú vagyok, ha valaki hasonlóan gondolkozik írjon nyugodtan.

2017. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozzatok személyesen egy például egy kávézóban, és majd akkor minden kiderül. Teljesen normális, hogy izgulsz, de jogod van egy rendes pasit találni, és még az is lehet hogy ő lesz az igazi, ki tudja. :D Maximum rájöttök hogy mégsem illetek össze, de legalább akkor szereztél egy kis tapasztalatot, és a kövi randinál nem fogsz izgulni ennyire.
2017. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!