Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz a hír miszerint, Csecsenf...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a hír miszerint, Csecsenföldön koncentrációs táborokba zárják, kínozzák, vallatják, és ki is végeznek melegeket az év eleje óta?

Figyelt kérdés

Olvastam már több helyen, főleg külföldi oldalakon, de index és a hír 24 is írt róla. Nagyon keveset. Csak engem háborít fel, hogy ennyire nincs róla szó? Mármint gondoljunk csak bele. Egy isz*amista tagállama Oroszországnak, tömegesen végez ki embereket, és ez szinte senkit nem zavar. Ti mit gondoltok a dologról? Én remélem csak idő kérdése, és a tagállam újra összekap majd az orosz vezetéssel, akik talán porig rombolják és újra-gyarmatosítják majd Csecsenföldet, az isz*ámot pedig megszégyenítve tiltják majd be.


Néhány link:


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. júl. 12. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem lakok ott úgyhogy nem is foglalkozok ilyesmivel.
2017. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz
2017. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, és engem is nagyon felháborít, főleg, hogy milyen kevés szó esik erről ahhoz képest, hogy milyen komoly dologról van szó.


De ne legyenek illúzióink, csecsenföld oroszország fennhatósága alá esik, bár különálló, mégis orosz beleegyezéssel létezik a vezetőségük.

A többi ország nem véletlen nem lép, ugyanis nem tudna mit kezdeni a helyzettel, mivel akkor egyenesen az oroszokkal gyűlne meg a bajuk.


Oroszország meg bármit is mondd, igazából nagyon nem zavarja, mivel rettenetesen homofóbok.

Hivatalosan csak a propagálását tíltják, de a valóságban ott is komoly dolgok tudnak történni ha meleg valaki.

Innen nézve nem is igazán érthetjük, hogy nem szimplán utálják a melegeket hanem egyenesen gyűlölik őket és genetikai hulladéknak tartják, hogy ennek megfelelően mit gondolhatnak valójában a teljes helyzetről azt szerintem könnyű elképzelni, én a kényelmes jelzővel illetném a helyzetet. Tisztelet a valószínűleg maréknyi kivételnek.

De én is nagyon súlyos dolognak találom ezt az egész helyzetet.

2017. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Igaz a hír. Sajnos tőlünk keletebbre egyre rosszabb a melegek helyzete.
2017. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!