Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez csak én nem értem néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak én nem értem néhány melegnél?

Figyelt kérdés
Most leszögezem, semmi bajom a melegekkel, sőt bi vagyok. De van egy pár, aki minden sráxba bele beszélni, hogy ő meleg. Pl.Pumped Gabo, kit érdekel? Ha meleg, akkor legyen, ha nem, akkor az legyen. Rohadtul mindegy, nem? Azzal, hogy valaki meg tudja, több lesz? Kapsz nyereményt vagy mi hogy minden áron másokba magyarázod, hogy homo Gabo? Engem nem érdekel ez a megjátszomazeszemgyerek, de nem megyek semmire, hogy ha másokkal erőszakoskodom, hogy ő milyen ember egyátalán nem? Azért, mert a melegeknek áll a falloszuk rá, minek veszekedni emiatt? Nagyon nagy tisztelet a kivételnek! Ha így akar élni, minek szóljak bele? Nem hinném, hogy előrébb leszek is valamivel.

2017. júl. 24. 13:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

na azért van itt igazság is bőven:


+"Nem csak a melegek ilyenek...pl. van itt egy hetero(?) is, aki mindenáron be akarja magyarázni, hogy minden biszex férfi meleg és minden nő igazából biszex. "


ezt jól összefoglalta a #6-os (azt hiszem)


ez így van, biszex nem létezik, meleg van és heteró van. a csajok leszbisége pedig teljesen más terület, de kb szintén így van.

2017. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
#21 dehogynem létezik biszex, ne beszélj már hülyeségeket
2017. júl. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%

pedig nem létezik .. de oké, felpőlem moindhatod.

akik eddig ezt mondták magukról, azoknál valahogy mind úgy volt, h igazából álcaként szolgált, mert ugye elfogadottabb, mint homónak lenni, de csajt közelről se látott, aztáén volt vagy 10 ilyen eset akit ismertem és mindről kiderült szépen-lassan h ja hát azt csak úgy mondja a nagy semmibe, de természetesen csávóval él, csak csávóval szexel stb.

amelyik meg netán mégis látott már csajt közelről, az is olyan h max 2% csaj az önbizonygatás miatt és 98% fiú, de sztem már így is sokat mondtam a csajok javára :)


röviden: semmi más, mint önkábítás, sokaknak ez kell, mert a homóság elfogadhatatlan számukra. és szal ez nem egy elgondolás, hanem sokszoros tapasztalat.

2017. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Aki egyszerre nőkre, meg a férfiakra izgulna akkor azok kik? :O Az biszex.
2017. júl. 25. 14:46
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Ugye #21 tudod, hogy ha egy ember bejelöli társkeresőn, hogy biszex, akkor hosszútávú kapcsolatot kereső melegek nem fognak neki válaszolni, mert még őket is diszkriminálják a nem hetero szexualitásokon belül... Olyan sztereotípiák vannak körülöttük, hogy nem képesek szerelmesek lenni fiúkba, hogy csak a kicsapongó életet keresik, stb. ... Egy meleg embernek sem éri meg magáról álcaként azt állítani, hogy a lányokat is szereti.


#kérdező:

Tényleg kissé túlságosan általánosítasz. Ez olyan, mintha Mo. melegeinek a nagyját ismernéd és úgy írnál ki egy kérdést ezzel kapcsolatban. Mert ha még 100 meleg ismerősöd van, az is csak egy mezei statisztikára elég, nem pedig arra, hogy emiatt kisebbség bélyegző általánosításokba kezdj.

Túlzottan vádló a többséggel szemben... Ez nem a "kinek nem inge, ne vegye magára" helyzet, mert egy kisebbség kezd el ilyen pletykákba bele menni, vagy ha nem, akkor az meg csak egy PLETYKA, amin kár ennyire felhúznod magad.

PL. igaz, hogy azért a melegek többsége vágyik rá, hogy valamely szexy sztár meleg legyen, de ez azért nem az a helyzet amit lefestesz.

Mert ha hozzátesszük, hogy a melegek jó része annyira fel sem vállalja szexualitását, hogy bárkivel is beszéljen róla, akkor azt nem mondhatjuk, hogy a melegek nagyja beszéd során -mert ugyan ezen elnyomottak kivel is trécselnék ki az ilyet...- valakire próbálnák ráerőltetni az ő véleményüket a szexualitásáról.

Tehát a kérdésed mindössze saját frusztrációd kiöntésére szolgál, ám ez gondolom nem jött össze... Szerintem jobb lenne, ha találnál magadnak egy kedves meleg srácot, akivel kibeszélnéd a lelki problémáidat. (sztereotípia 2: a melegek figyelmesebbek és kedvesebbek, mint a heterok.) Másik verzióként javaslom, hogy a meleg ismerőseidet kéne megszidnod, amiért ők olyan kijelentéseket tesznek, hogy "minden srác meleg".

2017. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!