Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet az ellen tenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az ellen tenni, hogy ne legyen mindig merevedésem ha a barátommal vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mivan velem, de amióta ismerem a barátomat és együtt vagyunk (kereken 9 hónapja) azóta nagyon nagy lett az étvágyam már ami a szexet illeti. Előtte is volt már kapcsolatom,de akkor nem éreztem ezt az erős vágyat. Most meg folyton azt akarom csinálni. És olyankor is fel áll a f***am amikor nem kéne emiatt néha kellemetlen szituációban találom magamat. Nagyon vonzó szàmomra a barátom. Magas,borostàs,kék szemei vannak,izmos és nagyon férfias, de nem a külseje miatt indulok be folyamatosan. Hanem a hangja vagy ahogy rám néz,ha megérint. Sokat szexelünk, de azért van,hogy csak orál,simi,tapi van,mert mindennap 5-6x nem fog meg***ni,mert az már nagyon fájna. De két nap kihagyásnál nem igazán volt nagyobb szünet. Mégis nagyon kanos vagyok akárhányszor velem van. Otthon néha akkor is feláll,ha csak ül mellettem és nézzük a tvt. Ha megölel megcsókol akkor meg pláne gondok vannak ott lent. De tegnap este a benzinkúton jött rám a kangörcs amikor beszállt a kocsiba és megcsókolt azonnal beindultam. Otthon ha félmeztelenül van akkor is, ha főz akkor is,ha alszik,eszik, nevet,beszél hozzám,megérint, bármit csinál (vagy nem csinál) folyamatosan merevedésem van. De csak ő váltja ki belőlem ezt. Különben a munkahelyemen, ha megyek edzésre vagy futni, boltba, fodrászhoz, szóval bárhova mehetek és lehet mellettem bárki senkire nem fogok beindulni. Az esetek többségében a barátom azonnal kapcsol és ő is mindig felizgul egy sima csóknàl érzem amikor magához szorít és morog a számba. Olyankor petting vagy szex van. De van amikor nincs lehetőségünk és kell egy kis előkészület is (sikosító, ujjazàs,tàgítàs picit) na mindegy.


Mit csináljak,hogy ne álljon folyton? Mert oké,hogy ott van a barátom és amúgy van hogy minden bevezetés nélkül letàmad és azt mondja felzabál, szóval sokat csináljuk. De akkor is mindig merevedésem van miatta. Mit csinálhatok ez ellen??? Segítsetek!


2017. aug. 22. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
legyél hetero
2017. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Maximum "erényöv" jöhet szóba.
2017. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki hogy áll, és élvezzétek a szexet, és a szerelmet. Amúgy most irigyellek!:-)
2017. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Ez olyan aranyos. :)

Én lány vagyok és velem meg a barátommal is szintúgy szokott ez lenni, ha túl sok ideig nem szeretkezünk,mert nincs rá lehetőségünk.Ez csak akkor múlik el, ha a barátod teljesen kielégít, addig nem fog.

2017. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!